המרכז הרפואי האוניברסיטאי ברזילי אשקלון
דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על על המרכז הרפואי
על המרכז הרפואי
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners

בימים אלה נפתחה ההרשמה למסלול הסבת אקדמאים לסיעוד

עדיין בחל"ת ויש לכם תואר ראשון? הירשמו עוד היום לאקדמיה לסיעוד במרכז הרפואי האוניברסיטאי ברזילי, קבלו מלגת לימודים והשתלבו בעולם הבריאות - כאח או כאחות אקדמאים

בימים אלה נפתחה ההרשמה למסלול הסבת אקדמאים לסיעוד (אח או אחות מוסמכים) במרכז הרפואי האוניברסיטאי ברזילי, למסלול לימודים נוסף שיפתח ב-11.4.2021.
 
משך הלימודים הוא שנתיים וחצי, 3-4 ימים בשבוע, בין השעות 8:00 ועד 15:00. כמו כן ישנן התנסויות, בין 4-5 ימים בשבוע, בשעות 7:00-15:00. לנרשמים ניתנת מלגת משרד הבריאות בשיעור של 50% משכר הלימוד, ושכר הלימוד לכל תכנית הלימודים עומד על 23,900 שקלים.

 

מקצוע הסיעוד הוא דרך חיים וכאח או אחות, בתום מסלול ההסבה לסיעוד, ישתבצו בוגרי המסלול במערכת הבריאות ויהיו שותפים מלאים בהובלת תהליכי שינוי משמעותיים בבתי החולים.

המרכז הרפואי ברזילי מציע לימודים באווירה שאין דומה לה, במקום שהוא בית עוטף, משפחתי וחם, במרכז רפואי עוצמתי שמתחדש ומשנה את פניו. המרכז יעניק לכם מסלול קידום, התפתחות אישית וקריירה בשירות המדינה, בסביבה טכנולוגית, חדשנית ומתקדמת.
 
פרופ' יניב שרר, מנהל המרכז הרפואי ברזילי: "מסלול הסבת אקדמאים לסיעוד, באקדמיה לסיעוד ברזילי, הוא הזדמנות מצוינת עבור כל מי שרוצה להמריא בעולם הרפואה ושואף להשתלב במקצוע מרתק ומשמעותי.
ברזילי יעניק לכם בית חם, עם אפשרויות השתלבות קלינית מעשית, קריירה ואופק – במרכז רפואי חזק, איכותי ומקצועי. ברזילי הוא הבית של אנשי המקצוע הטובים בישראל, והוא הבית שלכם".
 
ד״ר רעיה טשליצקי מדר, מנהלת האקדמיה  לסיעוד ברזילי: "באקדמיה לסיעוד אנו מציעים מסלול הכשרה מקצועי, פרקטי ואיכותי, בסביבה מטופחת, נעימה ותומכת, ועם סגל מורות ומרצים מובילים בעלי ממוחיות וניסיון קליני עשיר. לאורך ההכשרה תתנסו הלכה למעשה במחלקות הרפואה המתקדמות והמצוידות של המרכז הרפואי, ובכלל זה בטיפול נמרץ, בחדרי ניתוח, בפנימיות וברפואה דחופה".

הדפס
עבור לתוכן העמוד