המרכז הרפואי האוניברסיטאי ברזילי אשקלון
דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על על בית החולים
על בית החולים
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners

המרכז הרפואי ברזילי החל בסינון מתנדבים לביצוע מחקר לחיסון המכון הביולוגי לקורונה

המרכז הרפואי ברזילי החל בסינון מתנדבים לביצוע מחקר לחיסון המכון הביולוגי לקורונה – שלב ב' של BriLife,
חיסון המכון הביולוגי

היום (25-11 יום ד') אישרה ועדת הלסינקי, הוועדה האתית העליונה של המרכז הרפואי ברזילי, את פרוטוקול השלב השני והמורחב של הניסוי בחיסון המכון הביולוגי לנגיף הקורונה.

בעקבות האישור, החל המרכז הרפואי ברזילי לאסוף רשימת מתנדבים פוטנציאליים להשתתף בניסוי. הגיוס עצמו יחל לאחר אישור משרד הבריאות לתחילת קיום המחקר. מתנדבים מתאימים הם אנשים בגילאי 18-85 שאינם חולים מאומתים לקורונה, בהווה או בעבר, אנשים בריאים ללא דיכוי מערכת החיסון וללא מחלות רקע משמעותיות, והם מודעים לכך שהמחקר יכלול מעקב במשך כשנה (כ-10 ביקורים בברזילי, תלוי בקבוצת המינון), ושחלק מהמתנדבים יקבלו חיסון דמה (פלסבו).

פרופ' יניב שרר, מנהל המרכז הרפואי ברזילי:
"אנו נרגשים להתחיל בקרוב במרכז הרפואי ברזילי את החלק השני, המורחב והמשמעותי של הניסוי בחיסון המכון הביולוגי לקורונה. ברזילי הוא בית של חדשנות רפואית פורצת דרך, ואני קורא למתנדבים מתאימים בקרב הציבור הרחב לבוא ולהשתתף בניסוי החשוב הזה. אני מבקש להודות למנהל המכון הביולוגי, הפרופ' שמואל שפירא, על האמון, ולחזק את ידי צוותי המחקר בברזילי, בראשות פרופ' שלמה מעין. אני תקווה שהחיסון יתרום במהרה לסיום המגפה".

פרופ' שלמה מעין, ראש צוות המחקר בברזילי:
"המרכז הרפואי ברזילי באשקלון יהיה בית החולים המרכזי בדרום שבו יקיים המכון הביולוגי את הניסוי, ואחד משמונה מרכזים רפואיים נבחרים ברחבי הארץ שבהם יחוסנו כ-1,000 מתנדבים במסגרת השלב השני של הניסוי. אני מזמין כל אדם מתאים לבוא ולהשתתף בניסוי".

המשתתפים במחקר יקבלו החזר הוצאות עבור השתתפותם במחקר, ולא תתאפשר השתתפות של נשים בהריון או של אנשים עם דיכוי של מערכת החיסון.

מתנדבים שמעוניינים להשתתף מוזמנים לשלוח מייל עם שמם המלא, מקום מגורים, גיל ומצב בריאותי, לכתובת:
corona@bmc.gov.il

לפרטים נוספים: עמוס שביט, דובר ברזילי

הדפס
עבור לתוכן העמוד