המרכז הרפואי האוניברסיטאי ברזילי אשקלון
דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על על בית החולים
על בית החולים
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners

שר המשפטים אבי ניסנקורן וח"כ עינב קאבלה, ביקרו במרכז הרפואי

היום 22/10/2020  ביקרו במרכז הרפואי ברזילי שר המשפטים אבי ניסנקורן וח"כ עינב קאבלה, והתרשמו מהמהפך שעבר המרכז בתקופה האחרונה: מחדרי הניתוח החדישים, מהמחלקה לרפואה דחופה המתקדמת (מיון), מהבניין הכירורגי הממוגן, ממחלקת ילדים המאובזרת, ומאיכות צוותי הרפואה.

 

מנהל המרכז הרפואי ברזילי, פרופ' יניב שרר, הציג להם את תפיסת ההפעלה של בית החולים בשגרה ובחירום, את מרכז השיקום החדש, את תמונת הקורונה העדכנית ואת ההיערכות העתידית של המרכז הרפואי, שתכלול הוספת שירותים רפואיים כמו מכשיר PET CT, צנתורי מוח ונוירוכירורגיה דחופה.

 

שר המשפטים אבי ניסנקורן:
"אני מחזק את ידיהם של צוותי הרפואה בבית החולים ברזילי, שעושים עבודת קודש יומם וליל.
"הצוות בברזילי, שמתמודד גם ללא משבר הקורונה עם אתגר ביטחוני גדול, נדרש בשיא המשבר לטפל במספר המאובחנים הגדול ביותר בדרום, ועושה זאת בהצלחה גדולה. קשה היה שלא להבחין היום בהוקרת התודה של המטופלים ובני משפחותיהם על השירות המסור שהם מקבלים מצוות בית החולים. יישר כח".

 

יו"ר ועדת המדע והטכנולוגיה חה"כ עינב קאבלה: "כמי שנולדה בבית החולים ברזילי וגדלה באשקלון, שמחתי לראות היום את ההתפתחות המשמעותית והמרשימה של ביה״ח.
"יישר כוח לצוותי הרפואה ותומכי הרפואה, שעושים עבודת קודש גם בימי שיגרה ובוודאי בתקופת הקורונה. בעיר אשקלון, קיימת התמודדות ייחודית לאור איום הטילים מרצועת עזה, ואין ספק שנדרשים עוד משאבים לביה״ח כדי להמשיך ולפתחו לטובת תושבי האזור".

הדפס
עבור לתוכן העמוד