המרכז הרפואי האוניברסיטאי ברזילי אשקלון
דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על על בית החולים
על בית החולים
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners

סגן שר הבריאות יואב קיש, סייר במרכז הרפואי ברזילי

היערכות עתידית, קורונה ושיפור יתר שירותי הרפואה המתקדמים:
פגישת עבודה התקיימה היום במרכז הרפואי ברזילי, בין סגן שר הבריאות יואב קיש, להנהלת המרכז הרפואי, בראשות פרופ' יניב שרר.

 

     

 

הפגישה כללה סיור ברחבי המרכז הרפואי, מפגש עם הצוותים הרפואיים ועם הנהלת המרכז הרפואי, ובין היתר עלו סוגיות כמו כח אדם, חיסוני השפעת, שדרוג המחלקות הפנימיות, תכנון עתידי של המרכז הרפואי ברזילי והוספת שירותים רפואיים כמו מכשיר PET CT, צנתורי מוח ונוירוכירורגיה דחופה.

מנהל המרכז הרפואי ברזילי, פרופ' יניב שרר, הודה לסגן השר קיש על ביקורו, ציין שהמרכז הרפואי הגדיר את ערך המצוינות כערך עליון, הציג את תפיסת הפעלת בית החולים בשגרה ובחירום, והדגיש שהעובדים המסורים הם הנכס היקר ביותר של בית החולים.

 

סגן שר הבריאות קיש סייר בבניין הכירורגי הממוגן, במחלקה לרפואה דחופה המתקדמת (מיון), בחדרי הניתוח החדישים, במחלקת הילדים, בירך את הצוותים רפואיים ואמר "שמחתי מאד לבקר בבית החולים בריזלי ולפגוש שם צוות מקצועי ומסור בניצוחו של פרופ' יניב שרר. התרשמתי מהמחלקות השונות בבית החולים ובפרט מחדר המיון החדיש. שמעתי מפרופ' שרר על צרכי בית החולים שבעיקרם מכשיר פט סיטי ופתיחת יכולת צנתורי מוח. יכולות אלו יאפשרו לבית החולים ברזילי להמשיך להתקדם ולשפר את המענה הרפואי לתושבי אשקלון והסביבה. מבטיח לבחון לעומק צרכים אלו במשרד הבריאות ולפעול למימושם".

 

דוברות ברזילי

צילום: מורן, צילום רפואי ניסים, דוברות ברזילי

הדפס
עבור לתוכן העמוד