המרכז הרפואי האוניברסיטאי ברזילי אשקלון
דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על על בית החולים
על בית החולים
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners

ח"כ הילה שי וזאן, סיירה במרכז הרפואי ברזילי

בתאריך 6/8 ביקרה במרכז הרפואי ברזילי ח"כ הילה שי וזאן, במטרה לראות מהשטח את מצבם של בתי החולים בארץ.
פרופ' יניב שרר, מנהל המרכז הרפואי הציג בפניה את פעילותו העניפה של ביה"ח בשגרה ובחירום ופריסת תשתית מחלקות הקורונה שנפתחו בביה"ח ברזילי, שהפך למרכז רפואי חדשני ומוביל- וכדי שימשיך לשרת את האוכלוסייה שלו גם בשגרה וגם בעומס של מטופלי הקורונה, יש לתת לו ולשאר בתי החולים את כח האדם הנדרש בהקדם רב.

 

מדבריה של חה״כ הילה שי וזאן:
"היום ירדתי לשטח לראות במו עיני את מצבם של בתי החולים בארץ. לבדוק כיצד עומדים על המשמר צוותי הרפואה ומטפלים בחולים שלנו באופן קפדני ומסור. הגעתי לבית החולים ברזילי באשקלון, שם נפגשתי עם פרופ׳ יניב שרר, מנהל בית החולים. במהלך הסיור במחלקות השונות, נחשפתי למערכות רפואיות חדשניות ומהפכניות ולרפואה בשעת חירום, בעיר המוטלת תחת אימת טילים מרצועת עזה, תוך כדי משבר הקורונה. ראיתי במו עיני את הצוות המסור ואת מחלקת הקורונה המתנהלת בצורה יעילה ומהירה. פגשתי צוות מקצועי ומשפחתי.
אבל הזדעזעתי לשמוע על הפער הנוראי בתקציב ובתקני צוותי הרפואה.
לא יתכן כי העומדים בחזית יאלצו להתמודד עם בעיה בירוקרטית שכזו. לא יעלה על הדעת כי אותם רופאים, אחים ואחיות, העושים לילות כימים- לא יקבלו מענה מהמדינה ולא יתוגברו בציוד ובתקציב הנדרש. את הסוגיה הזו, צריך לפתור באופן מיידי ולשם כך התכנסנו".

הדפס
עבור לתוכן העמוד