המרכז הרפואי האוניברסיטאי ברזילי אשקלון
דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על על בית החולים
על בית החולים
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners

שר הבריאות ח"כ יולי אדלשטיין ומנכל משרד הבריאות התארחו בברזילי


פרופ' שרר והנהלת המרכז הרפואי סיירו עם השר ובכירי משרד הבריאות
במחלקת קורונה א, פנימית ה, חדר המיון, חדרי הניתוח, טיפול נמרץ ילדים ובמרכז השיקום.

בתאריך 11/8 נערך בבית החולים ביקור של שר הבריאות ח"כ יולי אדלשטיין, מנכ"ל משרד הבריאות פרופ' חזי לוי ובכירים ממשרד הבריאות וחטיבת בתי החולים הממשלתיים.

שר הבריאות הביע את התרשמותו הרבה מהתפתחות בית החולים ותפקודו וציין את הערכתו  לצוותי בית החולים ותודתו על ההתגיסות והתפקוד המקצועי המסור בעת זו.

פרופ' יניב שרר, מנהל המרכז הרפואי הציג בפניהם את פעילותו העניפה של ביה"ח בשגרה ובחירום ופריסת תשתית מחלקות הקורונה שנפתחו בביה"ח ברזילי, שהפך למרכז רפואי חדשני ומוביל- וכדי שימשיך לשרת את האוכלוסייה שלו גם בשגרה וגם בעומס של מטופלי הקורונה - יש לתת לו ולשאר בתי החולים את כח האדם הנדרש בהקדם רב.

שר הבריאות ח"כ יולי אדלשטיין: "ביקרתי היום בבית החולים ברזילי, נחשפתי למערכת רפואית חדשנית  ומקצועית, בעיר שנמצאת תחת אימת טילים מרצועת עזה, תוך כדי משבר הקורונה.
פגשתי צוות מסור, מקצועי ומשפחתי וראיתי את  מחלקת הקורונה המתנהלת בצורה מקצועית, יעילה ומהירה".

         

 

פרופ' חזי לוי התרגש מאוד לבקר בבית החולים כמנכ"ל, הדגיש את גאוותו בבית החולים ובפעילותו ושמח עד דמעות לפגוש את הצוות הנהדר של בית החולים על כל גווניו.
פרופ' לוי: "אני מרגיש שמחה וגאווה להיות בבית, אני מרגיש עד כמה משפחת ברזילי יקרה לי ועד כמה אני גאה לראות ולהיות שותף לכל אשר נעשה כאן בשנים האחרונות למען תושבי אשקלון וסביבתה.
אני רוצה לאחל שנה טובה לכולם, המשך עשייה עניפה ופוריה".

 

 

הדפס
עבור לתוכן העמוד