המרכז הרפואי האוניברסיטאי ברזילי אשקלון
דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על על בית החולים
על בית החולים
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners

פנים חדשות בברזילי- ד"ר עופר בן בסט

ד"ר בן  בסט-מנהל היחידה למחלות מעי דלקתיות

ד"ר עופר בן בסט 

מנהל היחידה למחלות מעי דלקתיות – המכון לגסטרואנטרולוגיה

 

ברצוני להציג את עצמי,

שמי עופר בן-בסט, ואני גאה ומתרגש להצטרף למשפחת המרכז הרפואי ברזילי. במסגרת התרחבות השירותים והיכולות שהמכון לגסטרואנטרולוגיה מציע הוקמה יחידה חדשה ומקיפה  לסובלים ממחלות מעי דלקתיות-IBD (מחלות קרוהן וקוליטיס כיבית), הן המאושפזים והן החולים האמבולטורים תושבי האזור

 

 ניתן ליצור אתנו קשר במייל:Ibdbarzilai@bmc.gov.il

ברשותכם, אספר קצת על עצמי. בקרוב אהיה בן 50, אני נשוי ואבא לשלושה ילדים. אנו משפחה "מנגנת" ילדיי מנגנים בכלי נשיפה וגיטרה, ואני מנגן בגיטרה, חליל צד וסקסופון.

את ההתמחויות ברפואה פנימית וגסטרואנטרולוגיה עברתי בביה"ח בילינסון, ושם גם עבדתי כרופא ראשי במחלקה פנימית, ובהמשך ניהלתי את השירות למחלות מעי דלקתיות, במערך לגסטרואנטרולוגיה במשך ארבע שנים.

 

בין השנים 2011-2013, עברתי הכשרה קלינית מתקדמת בתחום ה- IBD, בביה"ח Mount Sinai בטורונטו, קנדה, שם חקרתי וצברתי ניסיון בתחום הטיפול המותאם אישית לחולים, התחקות אחר תהליכי התקדמות המחלה והשימוש בעזרים קליניים וביוכימיים לניבוי התנהגות המחלה. מצויד בכלים אלו, הרחבתי את השירות ל-IBD בבי"ח בילינסון ושם יישמתי מודל של טיפול רב-מקצועי במטופלינו. אני מאמין כי מתן שירות זמין מאוד וסיוע לצוותי המטפלים הראשוניים, הן בקהילה והן במחלקות בית החולים השונות, הנדרשים לטפל בחולי IBD ומצבי כשל-מעי (Gut failure) הוא המפתח לטיפול נכון ועדכני. אני מקווה כי נוכל לתת מענה כזה, בד בבד עם הכשרה מקצועית לצוותים בביה"ח: הרופאות והרופאים, צוותי הסיעוד, והסטודנטים. אני גם אשקיע במחקר בתחום זה בצוותא עם חוקרים נוספים במרכז הרפואי.

שתהיה לנו הצלחה והתחדשות.

 

 

 

 

 

 

 

 

הדפס
עבור לתוכן העמוד