המרכז הרפואי האוניברסיטאי ברזילי אשקלון
דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על על בית החולים
על בית החולים
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners

לקראת חג הפסח התכנסו חברי הפורום החרדי של המרכז הרפואי 'ברזילי'

הרמת כוסית לרגל חג הפסח

בס"ד,

לקראת חג הפסח התכנסו חברי הפורום החרדי של המרכז הרפואי 'ברזילי'

בפגישה קיבלו חברי הפורום החרדי סקירה ממנכ"ל המרכז הרפואי ד"ר חזי לוי וציינו את המשוב החיובי הרב מהציבור * סוכמו הדרכים לשפר עוד את השירות למען המגזר החרדי ומגוון פעילויות לתושבות ערד

לקראת חג הפסח התכנסו באחרונה בחדר הישיבות של המרכז הרפואי ברזילי באשקלון חברי הפורום החרדי של המרכז הרפואי למפגש סיעור מוחות ועדכונים על הנעשה בבית החולים. הישיבה התכנסה בראשותו של מנהל המרכז הרפואי הד"ר חזי לוי.

בין חברי הפורום נמנים. מנהל קשרי קהילה למגזר החרדי הרב שלמה פלד, סגן ר"ע קרית מלאכי הרב מישל טפירו ,מנהל קשרי קהילה של קופת חולים מאוחדת בקרית גת הרב אברהם בלושטיין, הרב משה גרינבוים מנהל קשרי קהילה של קופת חולים מכבי באשדוד, העסקן החבד"י הרב אברימי לרר והרב אהרון קליין מנהל מוסדות בעלז בקרית גת.

חברי הפורום קיבלו סקירה נרחבת ממנהל המרכז הרפואי על פעילות המרכז הרפואי בשנה החולפת וההתפתחות המשמעותית במישורים רבים. מנכ"ל המרכז הרפואי עדכן את חברי הפורום על הפעילות שנעשתה בשנה האחרונה לטובת האוכלוסייה החרדית ועל המשך תנופת הפיתוח והתפתחות המרכז הרפואי בצעדי ענק, בין היתר בבניית הבניין הכירורגי, מרכז השיקום שצפוי להוות בשורה גדולה לדרום, פגייה ממוגנת והרחבת מחלקת יולדות.  המנהל עדכן בין היתר על גידול משמעותי ומפתיע במערך הלידות של בית החולים, כשנרשמת עלייה גדולה ומאסיבית בכל הריכוזים החרדים בדרום.

במהלך הישיבה נערכה סיעור מוחות בין חברי הפורום על הצעדים שיאפשרו להמשיך ולהיטיב עם האוכלוסייה החרדית, שמגיעה יותר ויותר לשערי בית החולים ומקבלת שירות וטיפול מסור. בסיום המפגש הודה מנהל המרכז הד"ר חזי לוי לכל חברי הפורום על הסיוע הרב שלהם להתחדשות ולפעילות בית החולים.

חברי הפורום ציינו את המשוב החיובי הרב שהם מקבלים מהציבור. הרב אברהם בלושטיין ציין כי "בברזילי נותנים לנשים שירות מיוחד ואישי כפי שאין בשום בית חולים אחר"

הרב משה גרינבוים ציין כי "אין עוד בי"ח בארץ שעבר מהפך כמו ברזילי בשנים האחרונות".

בסיומו של המפגש סוכמו הדרכים לשפר עוד את השירות המצוין גם לבני המגזר החרדי, כאשר בתוכנית להרחיב את הפעילות הנעשית במגוון הקורסים והפעילויות לנשים גם בעיר ערד, וזאת בשל הדרישה הגוברת מצד הקהילה החרדית בעיר.

הדפס
עבור לתוכן העמוד