המרכז הרפואי האוניברסיטאי ברזילי אשקלון
דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על על בית החולים
על בית החולים
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners

שנה למותו של אנדרי זליזניאק

עצרת הזכרון במלאת שנה לפטירתו


שנה למותו של אנדרי זליזניאק

בתאריך 27.2.17 נערכה במכון הנוירולוגי אזכרה לאנדרי זליזניאק ז"ל במלאת שנה למותו.

אנדרי, רק בן 29 במותו, היה אח ומתאם מחקרים מוכשר ומוערך במערך המחקרים הקליניים בנוירולוגיה מאז 2012 וכן בקרדיולוגיה משנת 2015. בשנות חייו הקצרות הספיק אנדריי להשלים לימודי תואר ראשון בבלשנות והיסטוריה מטעם אוניברסיטת בן-גוריון ותואר ראשון בסיעוד מטעם אוניברסיטת ת"א, בנוסף להיותו בוגר ביה"ס לסיעוד של המרכז הרפואי "ברזילי". במקביל לעבודתו גם סיים קורס מתקדם בסכרת, אם כדי להעשיר את הכשרתו וידיעותיו ואם בגלל שבעצמו לקה בסכרת.
אנדרי תמיד הרשים אותנו בעבודתו היעילה שנעשתה בשקט ובצניעות, בחוכמתו וביכולותיו הבלתי נדלות לפתור בעיות בכל תחום, בנכונותו לעזור לכל אחד ובכל עניין ובחוש ההומור הדק והציני משהוא שלו. הוא אהב את כולם וכולם אהבו אותו. יעידו על כך כל מי שכיבדו בנוכחותם את האזכרה: בני משפחה, צוות המחלקה והמכון הנוירולוגיים, נציגי הנהלת בית החולים, ועדת הלסינקי ועובדים נוספים מברזילי אתם עבד מקרוב, מורותיו בביה"ס לסיעוד, נציגי חברות תרופות וחברות CRO שלמדו גם הם להעריך את אישיותו ועבודתו, ועוד.

במרכז האזכרה לאנדרי עמדה חנוכת פינה לזכרו במכון הנוירולוגי בשם "חבר בכוכב אחר", ובה תערוכת פסלים שיצרה לזכרו הפסלת והאחות מרי ברלפיין אשר היתה שותפה לו בעבודה ובמחקרים לאורך השנים.

הוא חסר לנו עד מאד. יהי זכרו ברוך.


        ד"ר רון מילוא

הדפס
עבור לתוכן העמוד