המרכז הרפואי האוניברסיטאי ברזילי אשקלון
דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על על בית החולים
על בית החולים
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners

עצרת מחאה כנגד האלימות

עצרת מחאה כנגד האלימות

די לאלימות!!!!!!!

אני לימור שיימן האחות הראשית של המרכז הרפואי ברזילי מרכינה היום ראש גאה בשם כל האחיות הנמצאות שם עם... וליד.... המטופלים והמשפחות 24/7
יחד אתכם... ולידכם בוקר ערב ולילה. אתכם ולידכם במגוון מצבים של בריאות וחולי. ברגעים שיכולים להיות עבורכם  הכי קשים, הכי שמחים, הכי מתסכלים, הכי מפחידים, הכי מקלים, הכי כואבים, הכי ....
להיות אחות זה להקדיש את עצמך ולא פעם את משפחתך. להיות אחות זה לטפל, למנוע, להדריך, להסביר עוד פעם, לחמול, לסעוד, לגעת, להרגיש, לכאוב ולשמוח אתכם..... את זה עושות מאות האחיות במרכז הרפואי ברזילי ועשרות אלפי האחיות בארץ סביב השעון בנאמנות ומסירות, בשגרה ובחרום.
להיות אחות זה להיות ביחידת החזית של צבא הבריאות של תושבי מדינת ישראל.
להיות אחות או כל עובד בריאות אחר זה לא להיות שק חבטות לזעם ותסכול. זה לא לספוג העלבות, קללות, השפלות או כל אלימות מילולית ובוודאי לא פיזית!!!!!! זה לא לאלימות! זה פשוט לא!!!!
בשנים האחרונות בפרט האלימות כלפי עובדי מערכת הבריאות מרימה ראשה ומטפסת מעלה מעלה. יש תחושה שהכל מותר!!! כל פעם נחצה קו נוסף. רק אתמול אחות שלנו במחלקה פנימית נחבטה ממטופל בזרועה.
אתמול נחצו קוים אדומים עבים ביותר במדינת ישראל!!!!!
האחות טובה קררו זכרה לברכה, רעיה, אימא, סבתא לנכדה, אחות אשר שרתה וטפלה במסירות ונאמנות את דורות מטופליה הרבים  25 שנים הגיעה אתמול בבוקר כמו מידי יום למרפאה שלה ושלמה בחייה על היותה אחות.
אנחנו מרכינים ראש ולב דואב לזכרה, משתתפים וחווים את הזעזוע וההלם הכבד של משפחתה שהיא חלק ממשפחת האחיות במדינת ישראל, מחבקים אותם ואת כולנו בכאב, בצער ובזעזוע עמוק.
אנחנו מגנים את האלימות בכל דרך שהיא ופונים מכאן לתושבי ואזרחי מדינת ישראל – אנו נמשיך בעשייה המקצועית המסורה והחומלת שבחרנו בה כדרך חיים - אל תתנו לפגוע באלו שנמצאים שם אתכם ועבורכם!!!!
תנחומינו למשפחת קררו. מחבקים אתכם בכאב ובזעקה!!!!!

 

הדפס
עבור לתוכן העמוד