המרכז הרפואי האוניברסיטאי ברזילי אשקלון
דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על על בית החולים
על בית החולים
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners

יו"ר בוני עולם הרב שלמה בוכנר קיים סיור רשמי במרכז הרפואי ברזילי

יו"ר בוני עולם הרב שלמה בוכנר עם ד"ר חזי לוי ופרופ ענטבי
יו"ר בוני עולם הרב שלמה בוכנר קיים סיור רשמי במרכז הרפואי ברזילי
במפגש הועלו מגוון נושאי הפעילות של 'בוני עולם' למען זוגות חשוכי ילדים ובסיומו סוכם עם מנכ"ל ברזילי ד"ר חזי לוי, על העמקת שיתופי הפעולה
יו"ר ומייסד ארגון 'בוני עולם' הרב שלמה בוכנר ובכירי הארגון קיימו ביקור רשמי במרכז הרפואי ברזילי באשקלון ועקבו מקרוב אחר הפעילות בבית החולים, בדגש על תחום הסיוע לזוגות חשוכי ילדים.

ארגון 'בוני עולם' עוסק זה למעלה מעשור בסיוע מקצועי ואישי לזוגות חשוכי ילדים, תוך הפנייתם למומחי הרפואה הטובים בארץ ובעולם. הם גם מסייעים בדרך החתחתים שנאלצים הזוגות לעבור במישור הביורוקרטי ועוסקים גם בפיקוח כשרות על המעבדות במרכזים הרפואיים.
בפגישת העבודה שהתקיימה השתתפו מנכ"ל המרכז הרפואי ברזילי ד"ר חזי לוי, פרופ' אייל ענתבי מנהל מערך נשים ומיילדות בברזילי, פרופ' שבח פרידלנד מנהל יחידה בבית החולים ברזילי, יו"ר בוני עולם הרב שלמה בוכנר והמנהל הרפואי הרב אליקים לבנון.
הרב שלמה בוכנר סקר בפני הנוכחים את פעילות הארגון שחובקת עולם והרחיב  על פעילות כל אחת ממחלקות הארגון.
מנכ"ל ברזילי ד"ר חזי לוי העניק סקירה בפני הנהלת בוני עולם על תנופת ההתפתחות שבבית החולים כאשר גם בתחומים בהם עוסקים בוני עולם לא מתפשרים בברזילי על מקצועיות.

בסיומה של הפגישה סיכמו הנוכחים להעמיק עוד את שיתוף הפעולה בין הנהלת המרכז הרפואי לבין ארגון בוני עולם.
הרב שלמה בוכנר ציין כי הוא מתרשם שבית החולים צועד קדימה והמקצועיות כאן הינה בלתי מתפשרת, לצד השירות האדיב והמתחשב וכי בית חולים משתווה לבתי החולים המובילים, בסטנדרטים הגבוהים ביותר המוטמעים בו.

לאחר מכן סיירו ראשי 'בוני עולם' במחלקות בית החולים כאשר את הסיור מלווה פרופ' שבח פרידלנדר מנהל היחידה המסייעת לזוגות חשוכי ילדים.
 
הדפס
עבור לתוכן העמוד