המרכז הרפואי האוניברסיטאי ברזילי אשקלון
דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על על בית החולים
על בית החולים
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners

הדרכות לנוהגי הרכב התפעולי במרכז הרפואי ברזילי

מר יובל  בן מרדכי מנהל אדמינסטרטיבי בה"ח  אברבנל- מרצה אורח -

כמידי שנה בחודש דצמבר מתכנסים כל נוהגי הרכב התפעולי להדרכת נהיגה. המטרה, להקנות ידע ולרענן נהלים. השנה היה לנו הכבוד לארח את מר יובל בן מרדכי, מי שהוביל אותנו הרבה שנים בהרבה תחומים ובתחום הרכב התפעולי בפרט. ההדרכות התקיימו ב- 3 סבבים בימים : ראשון ושני, ה- 11-12/12/16 באולם האודיטוריום וכל עובד קיבל זימון אישי להגיע לסבב 1 מבין ה- 3 להשתתפות בהדרכה. סה"כ רשומים 146 נהגים כנוהגי הרכב התפעולי. השתתפו בהדרכה 117 עובדים ועובדים שנעדרו אינם מורשים לנהוג ברכב התפעולי עד אשר ישלימו ההדרכה.  

מר צחי כהן, מנהל האדמיניסטרטיבי פתח והדגיש בפני העובדים את חשיבות היום והודה למארגנים. בנוסף, עדכן בדבר השינויים החלים בביה"ח: שיפור והוספת נתיב ליציאת הרכבים בשער המזרחי, ייסלל כביש עוקף מאחורי בניין האשפוז החדש ובמהלך שנת 2017 נרכוש רכבים חדשים ונקפיד על נהיגה נכונה וחוקי התנועה.

מר יהודה אביצור, ס. מנהל אדמיניסטרטיבי וממונה הבטיחות הדגיש כי ביה"ח גדל ויפתח ציר נוסף לכיוון הבניין החדש. השטח התפעולי ישתנה וזאת עפ"י יועץ תנועה. נבצע אכיפה במהלך השנה לנהיגה נכונה ונאסור כניסת רכבים בפרוזדורים ובמעברים. בנוסף, הדגיש כי לא יאפשר להעמיס ציוד ייתר על המידה.

מר יובל בן מרדכי, שם את ביה"ח ברזילי במקום הראשון מבחינת ארגון לנהיגה נכונה והדגיש כי הפכנו למובילים בתחום הרכב התפעולי. בנוסף, הזכיר את התאונה שהייתה בביה"ח אסף הרופא עם עובד הקבלן שנהג ברכב התפעולי וקיפח את חיו בכך שלא הקפיד על שעות מנוחה כנדרש. יחד עם זאת המנהל בארגון כזה או אחר הוא האחראי לניהול תקין ולביטחון העובדים. הנ"ל הדגיש כי נושא הרכב התפעולי הינו תחום רגיש מאוד ללמידה ובהחלט יש הרבה מה ללמוד.

מר יאיר ערוסי מארגן יום ההדרכות וממונה הרכב התפעולי פתח במצגת ובו הציג את מח' התחבורה כיחידה מקדמת איכות ומצוינות בתחום הרכב התפעולי ונתינת הדגש לנהיגה נכונה ושימוש יעיל יותר ברכב התפעולי. בסיום ההדרכות חולקו ההיתרים לשנת 2017. יום ההדרכות עבר בהצלחה רבה.

הדפס
עבור לתוכן העמוד