המרכז הרפואי האוניברסיטאי ברזילי אשקלון
דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על על בית החולים
על בית החולים
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners

המרכז הרפואי האוניברסיטאי "ברזילי" חנך את המחלקה לבריאות הנפש המחודשת

המחלקה המחודשת בטקס

המרכז הרפואי האוניברסיטאי "ברזילי" חנך בתאריך 28/9 את המחלקה לבריאות הנפש המחודשת, ששופצה בהשקעת ממון רב, אשר נאסף בערב התרמה מיוחד, שנערך אשתקד על ידי עמותת הידידים של בית החולים,  ואשר תעניק שירות רפואי ושיקומי לחולים במחלות בריאות הנפש שאינם נזקקים לטיפול במחלקה סגורה.

הטקס נערך במעמד שר הבריאות הרב יעקב ליצמן, שנושא הטיפול בחולי בריאות הנפש והרפורמה בשירות קרובים לליבו, ציין ואמר "כשנכנסתי למשרד הבריאות המשרד היה מחוץ לגדר. אף אחד לא רצה אותו, אולם בסוף כולם רואים איך נהפכתי לשר הפופולארי, וזה מוכיח שכשיש רצון טוב אפשר לעשות הכל". בהתייחסו לחנוכת המחלקה המחודשת אמר השר "כשמשפצים מחלקה זה לא רק אסתטיקה וניקיון, אלא זה משפר את הטיפול והריפוי של החולה. היה חשוב לי מאוד להגיע לכאן היום, לחזק, לעודד ולברך את בית החולים אשר הפך לבית חולים חדיש ומתקדם".

בדברים שנשא מנכ"ל המרכז הרפואי ברזילי ד"ר חזי לוי הוא אמר כי "מדובר במחלקה מקצועית מאוד, אנחנו מצליחים לשקם פה חולים ומשפחות.  זאת חמלה ורפואה במיטבה ואין סיפור יותר גדול מזה. אנו מודים לשר הבריאות הרב ליצמן שהגיע להשתתף. אנו מודעים לכך שנושא בריאות הנפש קרוב לליבו של השר והרפורמה אותה הציג השר הצליחה לקדם באופן משמעותי את התחום. שר הבריאות עומד לימיננו בכל עת ומהווה ידיד קרוב של בית החולים ואנו מוקירים אותו על כך".  הוא הודה גם לעמותת הידידים על הליווי והסיוע.

יו״ר עמותת הידידים של ברזילי" מר רוני מהצרי אמר בדברים שנשא "אין לי ספק שבית החולים עובר שדרוג אמיתי, כמעט בנייה מחדש. פעילותה של הנהלת המרכז הרפואי עושה עבודה מדהימה ומחוללת מהפכה של ממש בבית החולים. כולנו חייבים תודה לשר הבריאות הרב יעקב ליצמן שעומד לימין המרכז הרפואי. עוד בתפקידי כראש עיריית אשקלון הוא עמד תמיד לימיננו וסייע בכל בקשה, גם כיום הוא ממשיך כך בתפקידו כשר הבריאות".

 

פרופ' גבריאל שרייבר מנהל המחלקה הפסיכיאטרית הציג בפני המשתתפים את פעילות המחלקה וציין את חשיבות שדרוג המחלקה כחלק מהטיפול בחולים מיוחדים אלו, והודה לכל התורמים לשיפוץ המחלקה.

הדפס
עבור לתוכן העמוד