המרכז הרפואי האוניברסיטאי ברזילי אשקלון
דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על על בית החולים
על בית החולים
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners

ערב נשים הרות עבור נשות שדרות

ענת מרצה  בערב נשים הרות

מאות נשים השתתפו בערב נשים בנושא בריאות בשדרות בחסות המרכז הרפואי "ברזילי"
במהלך הערב המאורגן בידי המרכז הרפואי 'ברזילי' נהנו הנשים מהרצאות על תקופת טרום הלידה ואחריה בידי מיטב אנשי המקצוע ומהרצאה מרתקת של הסופרת חני וינרוט, מחברת רב המכר "בארץ החיים" * דברי ברכה נשאו ראש העיר מר אלון דוידי ומנכ"ל ברזילי ד"ר חזי לוי


בערב הנשים המהנה האזינו הנשים להרצאות בנושאי בריאות, טרום לידה, מהלך הלידה וההתמודדות לאחריה.
בפני ציבור המשתתפות נשא דברים גם ראש העיר שדרות מר אלון דוידי, שהודה למרכז הרפואי ברזילי על שיתוף הפעולה המתקיים למען תושבות העיר. הוא אף הודה על התמיכה המקצועית בעתות שגרה כמו גם בעתות חירום.
מנכ"ל המרכז הרפואי ברזילי ד"ר חזי לוי נשא דברי ברכה והודה לראש העיר על השתתפותו באירוע ועל תמיכתו העקבית בברזילי. "המרכז הרפואי ברזילי ימשיך להעניק לתושבי שדרות את הביטחון הן בתחום המיילדות והן בשאר השירותים בשגרה ובחירום" ציין.

ד"ר לוי אף סקר את ההתפתחות שחלה במרכז הרפואי ברזילי בהיבט המקצועי וכן על התאמתו למגזר הדתי והחרדי כשמוגשות ארוחות בכשרות מהודרת, והונהגו סידורי שבת וכדומה.
אחרי דברי הברכה הוקרנה מצגת המתארת את התפתחות בית החולים, חידוש ושיפוץ חדרי הלידה – דבר המאפשר לידה ברווחה מקסימאלית.
הרצאה מעניינת נשאה הגב' ענת אליאסי, מיילדת אחראית חדרי לידה בברזילי , שהרחיבה על השיטות החדשות ועל האפשרויות הרבות הניתנות לכל אישה המגיעה לברזילי. היא ציינה את היחס האישי והחם והרחיבה על הטיפול בתינוקות הרכים.

הרצאה מרגשת במיוחד נשאה הגב' חני ווינרוט מחברת הספר "בארץ החיים" שריגשה את הקהל בהרצאתה "סוללה טעונה במלואה" על ההתמודדות שלה עם המחלה ועל היכולת להתגבר על קשיים בחיים.
הנשים נהנו מבר חלבי עשיר ובסיום הערב אף הוגרלו בין הנשים עגלת תינוק, סלקל ואוניברסיטה לתינוק.

  לכתבה על כנס נשים הרות
  לכתבהב "משפחה חדשות העולם החרדי" על כנס נשים הרות
הדפס
עבור לתוכן העמוד