המרכז הרפואי האוניברסיטאי ברזילי אשקלון
דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על על בית החולים
על בית החולים
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners

מאות נשים השתתפו בערב נשים בריאותי ואומנותי בקרית גת בחסות המרכז הרפואי 'ברזילי'

ערב נשים המשלב בריאות והנאה נערך לנשות קרית גת * במהלך הערב שאורגן בידי המרכז הרפואי 'ברזילי' נהנו הנשים מהרצאות על תקופת טרום הלידה ואחריה בידי מיטב אנשי המקצוע וממופע סוחף "אלתור ברגע"

ערב נשים בקריית גת

מאות נשים השתתפו בקרית גת בערב נשים ששילב בין בריאות להנאה אומנותית ושאורגן בידי המרכז הרפואי 'ברזילי'.

זמן רב לפני פתיחת הערב כבר נהרו הנשים לעבר אולמי עץ החיים על מנת לתפוס את המקומות מבלי לפספס את הערב המרתק.

במהלך הערב זכו הנשים להרצאות בנושאים מגוונים הנוגעים לתקופת טרום לידה ונהנו ממופע סוחף ומצחיק "אלתור ברגע". את הערב הנחתה בטוב טעם דוברת בית החולים הגב' איילת קידר.

את דברי הפתיחה נשא מנכ"ל 'ברזילי' הד"ר חזי לוי אשר הסביר על הגישה הידידותית של ברזילי גם לבני המגזר החרדי תוך הבנת צרכי המגזר וכללי ההלכה והמהפכה שחלה בברזילי בתחום זה.

מנכ"ל המרכז הרפואי פרש בפני המשתתפות את פעילות פורום הרפואה בברזילי אשר כוללת בתוכה את נציגי המגזר החרדי ועסקני הרפואה בדרום. פורום הרפואה החרדי מתכנס ב'ברזילי' לעיתים קרובות על מנת לדון בבעיות שבהם יכולים שומרי תורה ומצוות להיתקל בהם במסגרת טיפולי הרפואה, ולמצוא את הפתרונות הניאותים.

בדברים שנשא הדגיש ד"ר לוי את חזון המרכז הרפואי להעניק שירות מתחשב ואיכותי לציבור שומרי המצוות שבא לידי ביטוי במגוון רב של נושאים החל מההקפדה על נושאי הצניעות וההלכה עבור בהגשת אוכל בהשגחת הבד"ץ וסידורי השבת שהונהגו על פי כללי ההלכה, ועד להטבות השונות המוענקות לנשים.

ד"ר לוי סיפר גם על פעילות חטיבת הנשים והמיילדות ועל סוגיות שונות במהלך הלידה ובתקופה המידית לאחר הלידה וגישת בית החולים לסוגיות מקצועיות אלו.

על חדרי הלידה והאפשרויות השונות סיפרה סגנית אחות אחראית של חדרי לידה הגב' רעות בן זאב אשר סקרה את השירותים המיוחדים הניתנים במחלקת יולדות, ושההתייחסות לכל יולדת היא אישית.

בנוסף נהנו המשתתפות מכיבוד עשיר ומשי שניתן לכל משתתפת ובסיומו נערכה הגרלה בה הגרילו המשתתפות, עגלת תינוק, סלקל ואוניברסיטה לתינוק.

 

 

 --

 

 

 

 

  לכתבה באתר "המבשר"
  לכתבה ב"מחנה החרדי"
  לכתבה בעתון "המשפחה"
  לכתבה בעתון "הקהילה"
  לקישור לכתבה בקהילה
  לקישור לכתבה
  לקישור לכתבה
הדפס
עבור לתוכן העמוד