המרכז הרפואי האוניברסיטאי ברזילי אשקלון
דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על הודעות המרכז הרפואי
הודעות המרכז הרפואי

הודעות המרכז הרפואי

עצור
זימון תורים מקוון
חדש במרכז הרפואי ברזילי- זימון תורים מקוון להזמנת תור למרפאות. לקישור לזימון תורים - לחץ על הכותרת.
חדש בברזילי- המידע הרפואי שלך
חדש בברזילי- כל המידע הרפואי שלך בלחיצת כפתור. לכניסה ראשונית לקבלת קישור דיגיטלי יש לגשת לאחת העמדות הנ"ל לבצע רישום: *משרד קבלה ראשי *מרפאות החוץ *חדר המיון ומכון הדימות
מעבר מחלקות
המחלקה הכירורגית עברה למקומה החדש בבניין הכירורגי החדש - קומה 3. הגעה באמצעות המעליות בצד שמאל בסוף המבואה ליד טיפול נמרץ ילדים.
פעילות המרפאות והמכונים:
- הפעילות נעשית עפ"י כללי בטיחות ומיגון קפדניים ובהתאם להנחיות, ובמספרי חולים שמותאמים למבנה המרפאות שלנו.
חדרי לידה עברו לרגל שיפוצים לבנין אשפוז קומה 1
החל מתאריך 12/7 חדרי הלידה בתהליך שיפוץ, עקב כך, עברו חדרי הלידה עד לתום השיפוץ לקומה 1 בניין אשפוז 100.
מעבר מחלקות -עיניים, אף אוזן גרון ופה ולסת
המחלקות עברו לביתם החדש בקומה 0 בניין 100 ( המחלקה האורתופדית לשעבר)
דלג על על בית החולים
על בית החולים
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners

מרפאת הפרקינסון מרחיבה את שירותייה

מרפאת הפרקינסון  מרחיבה את שירותייה

המרפאה לטיפול בהפרעות תנועה בבית החולים "ברזילי" מרחיבה את שירותיה למען תושבי הדרום חולי הפרקינסון
כיום משרתת המרפאה למעלה מ – 90 מטופלים מאזור הדרום
בימים אלו נמצאת המרפאה לטיפול בהפרעות תנועה בבית החולים "ברזילי" שבאשקלון בשלבי התרחבות על מנת לייעל ולשפר את השירות לחולי הפרקינסון מאזור אשקלון והסביבה. במסגרת התרחבות השירות במרפאה ישולבו בצוות הרפואי הקבוע של מרפאה גם  אחות המתמחה בטיפול בהפרעות תנועה ועובדת סוציאלית וכן יתקיימו  שיתופי פעולה עם מומחים רפואיים ממחלקות שונות בבי"ח "ברזילי, כגון רופאים גסטרולוגים אשר יסייעו בתהליך החדרת משאבות הדואודופה ישר לתוך המעי דבר אשר ישפר באופן ניכר את תפקודם של מטופלים עם תנודות חריפות במצבם אשר נטילת כדורים כבר אינה עוזרת להם.

המרפאה לטיפול בהפרעות תנועה בבי"ח ברזילי אשר נפתחה לפני כשנתיים משרתת היום כ – 90  מטופלים חולי פרקינסון מאשקלון ומאזור הדרום בכלל באופן קבוע. המרפאה המנוהלת ע"י ד"ר זאב ניצן אשר עבד שנים רבות במרכז להפרעות תנועה במרכז הרפואי "שיבא" בתל השומר והשתלם בטיפולים החדישים למחלה, הוקמה תחת החזון שגם לחולי הפרקינסון בפריפריה מגיע לקבל את הטיפול הנאות הכוללני, המסור והחדשני, דבר שגם חסוך מהם את הנסיעות הקשות והמסרבלות למרכז הארץ על מנת לקבל טיפול.

נכון להיום, מציעה המרפאה אופציות טיפוליות נוספות לחולי הפרקינסון הקשים.  בנוסף למשאבת הדואודופה קיימים גם טיפולים באמצעות זריקות משאבות "אפו גו" - טיפול המאפשר לאנשים הנמצאים במצב קיפאון מוטורי לזוז ולהתנהל בחופשיות.

הצוות הרפואי המנהל את המרפאה רואה את המקום כמרכז רב תחומי להפרעות תנועה שבהחלט יכול לתת מענה אבחוני וטיפולי כוללני ואלטרנטיבה ראויה באזור הדרום. בנוסף המרפאה עובדת בשיתוף פעולה שוטף עם המרכזים הרפואיים הגדולים בארץ לצורך טיפולים ניתוחיים במחלה.


ד"ר רוני מילא, מנהל המחלקה הנירולוגית בבית חולים ברזילי : "מרפאה זאת הינה עוד צעד למימוש חזון בית החולים ברזילי והנהלתו. החזון להבטיח מכלול שירותים מתקדמים ומקצועיים לאוכלוסייה, פה בבית החולים ולמנוע את הצורך לחפש פתרונות מתקדמים רק במרכז הארץ!
 מאז הוקמה המרפאה ניכר השיפור באיכות הטיפול בחולי הפרקינסון באזורנו. בעבר חולה במחלת הפרקינסון טופל ע"י נירולוג מקופ"ח לאו דווקא עם התמחות יתרה בתחום. היום יש מענה מקצועי שנותן את הטיפולים שבחזית הידע  במרפאה. החולה מקבל אצלנו את המעטפת הכוללת של הטיפול המקצועי והעדכני והתרומה לשיפור מצבם של החולים ניכרת".

עמיר קרמין , יו"ר עמותת פרקינסון בישראל: "פתיחת המרפאה לחולי פרקינסון בברזילי עולה בקנה אחד עם המאמצים שעושה העמותה לקרב את רמת הטיפול בחולים בפריפריה לזו שזוכים לה חולים תושבי המרכז. זוהי בשורה מצוינת לתושבי האזור.  בשורה זו מצטרפת לפתיחת המרפאה לפרקינסון בסורוקה לפני חצי שנה ויחד יוצרות שנעשה משהו אמיתי וחשוב לחולי הדרום והנגב".

ד"ר זאב ניצן: "במרפאת הפרעות התנועה הוקמה תשתית המאפשרת לנו לתת מענה טיפולי מתאים לחולי הפרקינסון באזורנו. המרפאה מספקת קשת טיפולית רחבה ועדכנית לחולי הפרקינסון בשלבי המחלה השונים – למן השלבים ההתחלתיים ועד לשלבים המתקדמים. אנו תקווה כי נוכל בכך לשפר את איכות חייהם של חולי וחולות הפרקינסון ובני משפחותיהם המתגוררים באזורנו". 


לפרטים נוספים: ד"ר זאב ניצן – טל
המרכז הרפואי ברזילי מכון  נוירולוגיה- 08-6745117 מרכזיה: 08-6745777

 

לקישור לכתבה  באתר "חדרי חדרים"  לחץ  כאן

 

לקישור לכתבה באתר "בקהילה "         לחץ כאן

 

לקישור לכתבה באתר" שעה טובה"       לחץ כאן 

 

לקישור לכתבה ב"מקומון אוביקטיבי"       לחץ כאן

הדפס
עבור לתוכן העמוד