המרכז הרפואי האוניברסיטאי ברזילי אשקלון
דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על הודעות המרכז הרפואי
הודעות המרכז הרפואי

הודעות המרכז הרפואי

עצור
זימון תורים מקוון
חדש במרכז הרפואי ברזילי- זימון תורים מקוון להזמנת תור למרפאות. לקישור לזימון תורים - לחץ על הכותרת.
חדש בברזילי- המידע הרפואי שלך
חדש בברזילי- כל המידע הרפואי שלך בלחיצת כפתור. לכניסה ראשונית לקבלת קישור דיגיטלי יש לגשת לאחת העמדות הנ"ל לבצע רישום: *משרד קבלה ראשי *מרפאות החוץ *חדר המיון ומכון הדימות
מעבר מחלקות
המחלקה הכירורגית עברה למקומה החדש בבניין הכירורגי החדש - קומה 3. הגעה באמצעות המעליות בצד שמאל בסוף המבואה ליד טיפול נמרץ ילדים.
פעילות המרפאות והמכונים:
- הפעילות נעשית עפ"י כללי בטיחות ומיגון קפדניים ובהתאם להנחיות, ובמספרי חולים שמותאמים למבנה המרפאות שלנו.
מעבר מחלקות -עיניים, אף אוזן גרון ופה ולסת
המחלקות עברו לביתם החדש בקומה 1 בניין 100 ( המחלקה הכירורגית לשעבר)
דלג על על בית החולים
על בית החולים
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners

יום המחקר צויין בברזילי

יום המחקר הראשון במרכז הרפואי האוניברסיטאי ברזילי התקיים ביום רביעי ה-25.3.2015
ועדת בריאות העובד עם אחד המחקרים בכנס

יום המחקר נפתח בדברי ברכה של יו"ר רשות המו"פ פרופ' יורם יגיל שדיבר בדבר חשיבות קיום המחקר בתוך מרכז רפואי אוניברסיטאי ופועלה של רשות המו"פ שנפתחה לפני שנה וחצי בניהולה של גב' אורנית כהן.

מנהל המרכז, ד"ר חזי לוי הדגיש את החשיבות שבקיומו של יום המחקר בתוככי ברזילי ותרומתם של חוקרים מובילים בעידוד מחקר ובהוראת דור העתיד.

דיקן הפקולטה למדעי הבריאות באוניברסיטה, פרופ' עמוס כץ, דיבר על תרומת המחקר לעבודה במסגרת רפואית, שילוב עבודה עם מחקר בהכרח משפר את טיבה ורמתה.

וסיים בברכות פרופ' גרוסמן נשיא מכללת אשקלון, על אמונתו בעשייה המחקרית המתפתחת בדרום וחשיבות שיתוף הפעולה בין בית החולים למכללת אשקלון.

הרצאה פותחת בנושא פתרונות חדשניים לרפואה המציגה את חזית הטכנולוגיה בעיבוד מידע רחב ניתנה ע"י ד"ר יערה גולדשמידט ממעבדות חברת IBM, לאחריה הוצגו ארבע מחקרים ע"י פרופ' חיים יוספי על ניסיון השימוש באקו תלת ממד, ד"ר אנטולי נמץ סקר את הטיפוליים העדכניים בנוגדי קרישה על יתרונותיהם ומגבלותיהם במסגרת ניסיון מחקרי וטיפולי במכון ההמטולוגי, ד"ר עידית מלניק הציגה את ניסיון המחלקה לכירורגיה וכלי דם בניתוחים בריאטריים השונים לירידה במשקל, וסיימה גב' סטלה גרודזינסקי-רון על סטריאוטיפ המשויך לאנשים מתבגרים וחשיבות החינוך המוקדם בתחום זה.

מעל 170 משתתפים נכחו ביום המחקר, ד"ר אלי מגן ממחלקת פנימית ב', זכה במענק מחקר בסך 25000 ₪ לזוכה, על עבודתו בנושא: תאי האנדותל הקדמוניים, אנדותלין -1 , אלפא-דפנסינים ומשלים באורטיקריה כרונית אידיופטית.

בתום ארוחת צהרים קלה ותערוכת 66 פוסטרים של סגל המרכז הרפואי, מכלל הסקטורים, הוגרלו חמש ארוחות זוגיות.

היום נחתם באיחולים לביצוע עבודות נוספות ותקווה להיפגש בשנה הבאה.

הדפס
עבור לתוכן העמוד