המרכז הרפואי האוניברסיטאי ברזילי אשקלון
דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על על בית החולים
על בית החולים
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners

רשימת מצטיינים

העובדים המצטיינים לשנת 2005

ד"ר יפים חרך – כירורג כללי וכלי דם, אחראי מעבדת כלי דם,

רופא מקצועי בעל ידע קליני רב, בעל יכולת מעולה לפתרון בעיות, תמיד נכון לעזור גם מעבר לשעות העבודה הרגילות. על אף תנאי לחץ מתמיד, הוא מוצא את הזמן לבקר ולהתעניין בשלום החולים. ד"ר חרך נעים הליכות, אדיב ותורם לאווירה טובה בצוות, מוערך מאד בקרב העובדים והחולים.

סימה בניאל – סגנית אחות אחראית המחלקה הגריאטרית.

סימה הנה בעלת ידע מקצועי רב ומשמשת משאב יקר לצוות. היא מצטיינת ביחסה למטופלים, לבני המשפחה ולצוות ומשרה אווירה רגועה בסביבתה גם במצבי לחץ. סימה אהודה על המטופלים ועל חברי הצוות. היא הוכיחה את עצמה גם כממלאת מקום אחות אחראית המחלקה האורתופדית לתקופה ארוכה.

קלריסה קיזנר – סגנית אחות אחראית המחלקה האורולוגית.

קלריסה הנה אחות מסורה, חרוצה, יעילה בעבודה, אדיבה ומנומסת, מקצועית ובעלת ידע רב בתחום הכירורגיה האורולוגית. היא יצרה קשרי עבודה טובים עם כל גורמי בית החולים.

יונה תקתוק – אחות אחראית המכון להמטולוגיה.

יונה היא אחות מוכשרת מאד הפועלת ללא הרף לשיפור השירות במכון ההמטולוגי. היא פתוחה לשינויים וליישום שיטות עבודה חדשות תוך שיתוף הממונים והכפיפים. יונה משרה אווירה נינוחה והיא מוערכת מאוד בקרב המטופלים והעמיתים. יונה היא דוגמה לאימרה "נאה דורש נאה מקיים".

שלום אפללו – טכנאי ראשי מכון דימות.

שלום החל לעבוד במכון הדימות כטכנאי מהשורה ובמהלך עבודתו גילה התעניינות יוצאת דופן בתחומי הרנטגן השונים כולל .C.T, אנגיוגרפיה, אולטראסאונד ושיטות דימות חדשות כגון סיאלוגרפיה, קולונסקופיה וירטואלית ופלבוגרפיה. שלום למד והעמיק בכל תחום עד לרמה הגבוהה ביותר ומקפיד לחדש ולהתחדש.

אסנת אלון – ראש צוות מזכירות רפואיות המחלקה האורתופדית.

אסנת היא מזכירה רפואית למופת, יעילה, אחראית ועצמאית מאוד בעבודתה. בנוסף לתפקידה כמזכירה רפואית, היא מנהלת את ספר הניתוחים כולל תיאום תורים למנותחים והזמנת ציוד אורתופדי ניתוחי. אסנת עובדת גם מעבר לשעות העבודה המקובלות בעת הצורך.

דוד אבי עוז – היחידה לצילום רפואי.

דוד הוא צלם רפואי מוכשר המסוגל לפתור כל תקלה, מקצועי ואמין, אדיב לעובדים וחביב עליהם. דוד הוא איש חרוץ, מתפקד היטב בתנאי לחץ, לומד ומיישם שיטות צילום חדשות. בנוסף, הוא אחראי על הפעלת ציוד אור קולי בכנסים בבית החולים ומחוצה לו  וזוכה לשבחים רבים על עבודתו.

מרים חיימוב – מפקחת בריאות הסביבה - לשכת הבריאות אשקלון.

מרים הנה עובדת חרוצה, יסודית, נעימת הליכות ונכס לכל מנהל. במסגרת עבודתה, מרים מפקחת על למעלה מ – 1500 מוסדות חינוך ורווחה בחמש ערים ושש מועצות אזוריות. היא קידמה באורח יוצא מן הכלל את נושא הפיקוח וההיגיינה במוסדות אשר נמצאים תחת פיקוחה ומיסדה כללים מובנים לאספקת מזון בצורה תברואית ע"י שירותי הסעדה. מרים עובדת בשיתוף פעולה מלא עם שאר אחיות בריאות הציבור.

פרס פנים יחידתי- מרים מודזגרשוילי, פקידה במכון דימות.

 
מרים מגלה עניין ורצון ללמוד ולשפר כל נושא הקשור לעבודתה ומתפקדת היטב למרות העומס הרב במכון. מרים היא עובדת אדיבה, נעימת הליכות כלפי לקוחות פנים וחוץ ובהתנהגותה תורמת לאווירה טובה בין הקהל לעובדים. מרים עושה את עבודתה בנאמנות ובמסירות רבה.

הצוות המצטיין לשנת 2005

צוות המכון לנפרולוגיה ויתר לחץ דם : מזל אזולאי, גרטה לרמן, שרה רפאלוב, אירנה שבינר, פנינה אליהו.


הצוות הנו וותיק, בעל גישה מקצועית וידע רב בתחום עיסוקו ורגיש לבעיות המטופלים הכרוניים ובני משפחותיהם. לצוות תודעה גבוהה לבעיות התקציביות של המרכז הרפואי, פועל לצמצום ההוצאות ונוקט אמצעים לחיסכון תוך שמירה על איכות הטיפול. הצוות  התמודד בשנה האחרונה במצבים בלתי צפויים של מליחות וכלור במים הקשורים לתפעול מכונות הדיאליזה, התארגן מיידית והמשיך לתת טיפול איכותי תוך שהוא משקיע מזמנו להשגת התוצאות הרצויות.

  חזרה לערב העובד

עבור לתוכן העמוד