המרכז הרפואי האוניברסיטאי ברזילי אשקלון
דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על על בית החולים
על בית החולים
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners

דר' אנדרה וייסמן - פיתח שיטה מיוחדת במינה לגמילה בהתמכרויות קשות

דר אנדרה ויסמן במהלך טיפול במרכז הרפואי ברזילי

לחץ כאן לעוד פרטים על הכתבה ששודרה בחדשות ערוץ 2

ד"ר אנדרה וייסמן, מומחה בעל שם עולמי לטיפול בהתמכרויות' מנהל כיום את יחידת ה- ANR במרכז הרפואי ברזילי . שיטת הטיפול מאפשרת לחולים להיגמל מחומרים אופיאטים באשפוז של יום וחצי ללא סבל מודע 

 

נוירו-רגולציה מואצת (Accelerated Neuroregulation - ANR) הנה טיפול אפקטיבי בהתמכרות לאופיאטים. העיקרון שמאחורי הטיפול הוא זירוז הופעת תסמיני הגמילה במטופל כאשר הוא שרוי תחת הרדמה מלאה ובכך הוא עובר את כל תהליך הגמילה תוך שעות ספורות ללא כל סבל. הטיפול מייתר את כל הסבל הכרוך בתסמונת הגמילה אשר עובר המטופל בשיטות הסטנדרטיות ומבטל את הכמיהה לחומרים אופיאטים והשפעתם. 

 

האופיאטים (מלשון אופיום) הם חומרים הפועלים על מערכת העצבים ולהם השפעה ממכרת. קיימים חומרי אופיאטים טבעיים המופקים מפרג השינה: האופיום, כגון מורפין (מורפיום) וקודאין, אופיאטים שעברו שינוי כימי דוגמת ההרואין ואפיאטים סינתטיים דוגמת המתאדון. חומרים אופיאטים קיימים גם במשככי כאבים שונים אשר נמצאים בשימוש יומיומי דוגמת פרקודן, פרקוסט, אוקסיקונטין, אקמול פורטה ועוד. 

 

ד"ר  אנדרה וייסמן, מפתח שיטת הטיפול ב-ANR טיפל בעשור האחרון באלפי מטופלים בארץ ובחו"ל והדריך צוותים רפואיים במדינות שונות כמו ארה"ב, אוסטרליה, איטליה, אינדונזיה, הודו ועוד.

 

ד"ר ייסמן הקים את היחידה לטיפול במתמכרים בשיטת ה- ANR במרכז הרפואי ברזילי . היחידה ממוקמת בין כותלי המחלקה הפנימית ד'. מדובר ביחידה נפרדת לחלוטין המצוידת במכשירי  וייסמן בעצמו ובראש צוות המרדימים עומד דר' לוי דוד מנהל מחלקת ההרדמה של בית החולים. אחות טיפול נמרץ גב' נגה הרשנזון, שמלווה את דר' וייסמן זה 13 שנה, מסייעת ומשגיחה על המטופל לכל אורך הטיפול, ואחיות המחלקה, בניהולה של גב' אתי אקריש אחות אחראית המחלקה הפנימית ד', משגיחות על המטופל לאחר סיום הטיפול. כל הטיפול מתבצע באותה יחידה ובתום ההרדמה וההתאוששות נשאר המטופל ביחידה עד ליום המחרת תחת השגחה צמודה של אחות, 24 שעות, עד שהוא משתחרר לביתו.

 

בתקופה קצרה זו הספיק ד"ר וייסמן לטפל ב- מספר רב של  מטופלים. התגובות של המטופלים מפליאות והצוות נרגש עוד יותר מהתוצאות, ומספר המטופלים הולך ועולה.

 

למידע נוסף ניתן לבקר באתר של ד"רוייסמן ממציא השיטה  www.anrclinic.info .

 

לשאלות וליצירת קשר וקביעת מועד לפגישה ניתן :

ליצור קשר דרך האתר www.anrclinic.info

 • או
  להתקשר לטלפון: 08-6755010  
 • או
  לשלוח פקס לטלפון : 08-6755157
 • או
  לשלוח דואר אלקטרוני ל- contact@anrclinic.info

 • כל פניה תענה.
הדפס
עבור לתוכן העמוד