המרכז הרפואי האוניברסיטאי ברזילי אשקלון
דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על הודעות המרכז הרפואי
הודעות המרכז הרפואי

הודעות המרכז הרפואי

עצור
זימון תורים מקוון
חדש במרכז הרפואי ברזילי- זימון תורים מקוון להזמנת תור למרפאות. לקישור לזימון תורים - לחץ על הכותרת.
חדש בברזילי- המידע הרפואי שלך
חדש בברזילי- כל המידע הרפואי שלך בלחיצת כפתור. לכניסה ראשונית לקבלת קישור דיגיטלי יש לגשת לאחת העמדות הנ"ל לבצע רישום: *משרד קבלה ראשי *מרפאות החוץ *חדר המיון ומכון הדימות
מעבר מחלקות
המחלקה הכירורגית עברה למקומה החדש בבניין הכירורגי החדש - קומה 3. הגעה באמצעות המעליות בצד שמאל בסוף המבואה ליד טיפול נמרץ ילדים.
מכון אקו לב ומרפאת כלי דם עברו
מכון אקו לב ומרפאת כלי דם עברו אל משכנם החדש בקומה 3 בבנין האשפוז 100. ההגעה באמצעות המעליות הצמודות לחנות שילב.
מעבר מכון המטולוגיה
החל מתאריך /18/12 ועד להודעה חדשה, מכון המטולוגי שהיה ממוקם בקומת הכניסה למרפאות החוץ, עבר לרגל שיפוצים לקומה 2- בניין 100
מבצע עלות השחר
עדכוני המרכז הרפואי ברזילי – מבצע עלות השחר: עקב המצב הביטחוני, מחלקות הילדים, הפנימיות, נוירולוגיה, פסיכיאטריה וקרדיולוגיה עברו למרחב ממוגן בקומה 2- במבנה הכירורגי. מחלקת הפגייה עברה למרחב מוגן בחדרי הלידה. ילודים עברו למרחב מוגן במחלקה לאם ולילוד. טיפולי הדיאליזה נעשים במתחם הממוגן התת קרקעי. להלן היערכות המרכז הרפואי ברזילי המרכז הרפואי פועל במתכונת חירום, הפעילות האמבולטורית (מרפאות, מכונים, מרכז שיקום) הופסקה. פעילות דחופה ומצילת חיים מתקיימת כרגיל. חדרי המיון והלידה יקבלו מטופלים כרגיל. מרפאות ומכונים רפואיים יפעלו במתכונת מצומצמת. ניתוחים יבוצעו במקרים דחופים ומסכני חיים. צוות המחלקה יתקשר למטופלים ויעדכן אותם אם הניתוח מתקיים כמתוכנן או שנדחה. אנו מודעים לאי הנוחות הנגרמת לכם ועושים כל מאמץ להקל עליכם ולא לעכב טיפול חיוני. הציבור מתבקש להיות קשוב להודעות ביה"ח בכל אמצעי התקשורת ובמדיות החברתיות (פייסבוק ואתר ביה"ח). חולים מוזמנים מתבקשים לברר במוקד שמספרו 08-6663106. הציבור מתבקש להימנע מביקורים. בשל צפיפות, לא נאפשר כניסה של יותר ממבקר אחד לחולה.
מעבר מחלקות -עיניים, אף אוזן גרון ופה ולסת
המחלקות עברו לביתם החדש בקומה 0 בניין 100 ( המחלקה האורתופדית לשעבר)
דלג על על בית החולים
על בית החולים
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על באנרים - צד ימין
באנרים - צד ימין

 
כותבים עלינו "בכאן דרום" 


 


מרפאה לחיסון מטיילים לחו"ל

 

 

דלג על הודעות מחלקת הדוברות
הודעות מחלקת הדוברות

הודעות מחלקת הדוברות

ברוכים הבאים לאתר המשודרג והנגיש  אשר מתעדכן ומתחדש בכל עת.
בכל שאלה בנושאי נגישות ובכל נושא אחר, אתם מוזמנים לכתוב לנו באמצעות "צור קשר".

קורס הכנה ללידה בחדר הלידה

קורס הכנה ללידה בחדר הלידה

קורס הכנה ללידה פיזי, במתחם חדרי הלידה של המרכז הרפואי ברזילי, ובהובלת המיילדות המובילות בישראל

לאחר שנה שבה התקיימו קורסי ההכנה ללידה רק ברשת (און-ליין), לראשונה פותח המרכז הרפואי ברזילי מחזור חדש של קורס הכנה ללידה – במפגש פיזי, בינאישי, במתחם חדרי הלידה.
הקורס יתקיים בימי חמישי, בשעה 18:00, לנשים בהריון ולמלווה, ויעניק מידע מקיף על תהליך הלידה, לרבות מתן כלים מעשיים להתמודדות עם שלבי הלידה וכן לאחריה. הקורס יכלול מידע על סוגים שונים של לידות, מהם הסימנים מבשרי הלידה ומתי לפנות לחדר הלידה.
הקורסים יתקיימו על פי הנחיות באוירה אינטימית

 

פרופ' אייל ענתבי, מנהל המערך למיילדות וגינקולוגיה  "מערך המיילדות של ברזילי מצוי בתנופה ובהתחדשות. אנו משפצים את חדרי הלידה, מאפשרים ליולדות לבחור כל סוג של ביות, וכעת שבים ופותחים את קורסי ההכנה ללידה המקצועיים. המוניטין של חדרי הלידה שלנו נקנה לאחר שנים רבות של מתן טיפול מקצועי ומסור ליולדות, כשאנו חורטים על דגלינו את הבטיחות, את החוויה הייחודית ואת השירות".

"חדרי הלידה בברזילי מוכרים כמובילים במתן טיפול זהיר ואחראי ליולדת, תוך מתן הסבר על מצבה והאפשרויות העומדות בפניה, ואנו שמחים לשוב לפתוח את קורסי ההכנה ללידה שלנו. את מערך הלידה שלנו מוביל צוות רפואי מוביל, עם צוות מנוסה ומקצועי, כשערך המצוינות והשירותיות עומד תמיד נגד עיניהם".

 

 

רעות בן זאב, האחות הראשית של חדרי הלידה: "חדרי הלידה שלנו הם בית של התחדשות ושל יצירת חיים חדשים, ואנו שמחות ונרגשות לפתוח שוב עבור ציבור היולדות את קורסי ההכנה ללידה המצוינים שלנו. חשוב לנו להעניק ליולדות את כל הידע והכלים הנדרשים, כדי שיוכלו לחוות לידה משמעותית, מעצימה ובריאה. אנו כאן לרשות היולדות, בכל שאלה ובכל בקשה".

 

 

לפרטים והרשמה 08-6745327   מייל reutb@bmc.gov.il 

הדפס
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
עבור לתוכן העמוד