גודל טקסט      
דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על על בית החולים
על בית החולים
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners

ימי הולדת לילדי חודש יולי

יום יום בשבוע מחלקת בית חולים שם משפחה שם פרטי
1 יום שלישי בנק הדם אילייאב טטיאנה
1 יום שלישי נשים פרומן גלית גלינה
1 יום שלישי הנדסה ביורפואית טלבירצוק אנה
1 יום שלישי אורולוגיה שולמן איגור
1 יום שלישי מעבדה המטולוגית פישביין מנור דנית
1 יום שלישי פסיכיאטריה א - בי'ח כללי דנה שי יהושע
1 יום שלישי אחזקה כללית אמסלם אביטל
2 יום רביעי פנימית ה מסיקה בת שבע -אורה
2 יום רביעי מחסנים אמסלם אושרת
2 יום רביעי יולדות פבזנר אולגה
2 יום רביעי פנימית ב אבו עמרה תאופיק
2 יום רביעי פנימית ה מהרט אלינור
3 יום חמישי חדרי לידה נחליאלי ברששת ססיל
3 יום חמישי אחזקה כללית אבודרה אושרת
3 יום חמישי כירורגיה כללית דברשוילי טינטין
3 יום חמישי הנהלת בית חולים ניר פנינה
3 יום חמישי פנימית ג אזברגה סאלח
3 יום חמישי פסיכיאטריה - בי'ח כללי גרסים ויאצ'סלב
3 יום חמישי חדר מיון כללי גורליק עינת
4 יום שישי עיניים לברטובסקי ד"ר שמואל
4 יום שישי משק אדזיאשוילי שמעון
4 יום שישי תחנה לאם ולילד אלוש מעין
4 יום שישי רשום חולים - מיון אברג'ל אנפה
5 שבת פנימית ד מיכלשוילי נינו
5 שבת פיזיותרפיה גרוס אביטל
6 יום ראשון חדרי לידה וקנין נדיה
6 יום ראשון חדרי ניתוח עוזר נילי
6 יום ראשון כירורגיה כללית אוחנה גילבר
6 יום ראשון אאג וכירורגיה ראש וצואר סויסה עדי
6 יום ראשון סטג'רים-רפואה אבו קוש אחמד
7 יום שני פנימית ג חורי רחל
7 יום שני מחלקות יום עיני דודו
7 יום שני תחנה לאם ולילד רווה זהבה
7 יום שני טיפול מיוחד בילוד לוין מיכאל
7 יום שני פיזיותרפיה פרידנברג ריבי
8 יום שלישי אחות ראשית - שרותי סיעוד אבוטבול סנדרה
8 יום שלישי נפרולוגיה לרמן גרטה
8 יום שלישי שינוע אוחנה שמעון
8 יום שלישי פנימית א קלוייב אנה
9 יום רביעי רנטגן קמינצקי מירב
9 יום רביעי פנימית ה גבאי תהלה מרסל לימור
9 יום רביעי חדר מיון כללי בוכניק אילת
9 יום רביעי כירורגיה כללית גופמן מיכאל
9 יום רביעי רנטגן אייזיקוביץ ד"ר סרפימה
9 יום רביעי מחסנים לוי לימור
9 יום רביעי נשים קון מיכאל
9 יום רביעי רנטגן גראנובסקי גיל
9 יום רביעי רנטגן לוק שי
9 יום רביעי טיפול נמרץ לב קלר ילנה
9 יום רביעי פסיכיאטריה סנד הרן
10 יום חמישי בנק הדם פפיאשוילי מרינה
10 יום חמישי פנימית ב קרסינסקי אנה
10 יום חמישי משק בנימינוב ליאורה
11 יום שישי תחנה לאם ולילד בר נורית
11 יום שישי חדר מיון כללי קרוגלקוב ד"ר איגור
11 יום שישי קרדיולוגיה בר סילביה
11 יום שישי פנימית ב אזולאי פרח
11 יום שישי מרפאת חוץ שרים סיגל
11 יום שישי פנימית ד קקון מיכל
11 יום שישי כירורגיה כללית לנדא נטליה
11 יום שישי נפרולוגיה פלצלמן לינה
12 שבת בית ספר לאחיות צרפתי בקי
12 שבת תחנה לאם ולילד בן כמחי ענבר
12 שבת מרפאת חוץ גרמן אלינה
12 שבת פנימית ב זסלבסקי נטליה
13 יום ראשון יולדות בטאשוילי מלכה-לאה
13 יום ראשון מכון להתפתחות הילד עדן ד"ר אברהם
13 יום ראשון פסיכיאטריה אביסדריס ורד
13 יום ראשון רנטגן קקון ניצה
13 יום ראשון סטג'רים-רפואה קיעאן יוסף
13 יום ראשון סטג'רים-רפואה אלסייד מחמד
14 יום שני חדר מיון כללי אלבז סופי
14 יום שני נפרולוגיה סטין נטליה
14 יום שני פנימית ד פרגון מיכל
14 יום שני ילדים לוין ספיר
14 יום שני מטבח חלפון אדיר
14 יום שני סטג'רים-רפואה מרום אסף
15 יום שלישי רשום חולים - מיון גואטה אדית
15 יום שלישי טיפול נמרץ כללי פרידמן קוברי ענת
15 יום שלישי פנימית ה בן משה מאיה
15 יום שלישי פנימית ה אברהם רויטל
16 יום רביעי תברואה אליהו ענת
16 יום רביעי מטבח גבאי מאיר
16 יום רביעי צילום רפואי רייך אורלי
16 יום רביעי כירורגיה כללית חרך ד"ר יפים
16 יום רביעי שינוע ריימונד שי
16 יום רביעי אורתופדיה גויכמן אינה
16 יום רביעי ילדים קלינין מיכאל
16 יום רביעי מחסנים טיגבו חנה ממושה
16 יום רביעי מטבח אוחנה חנן
16 יום רביעי ילדים לביא מור
16 יום רביעי סטג'רים-רפואה דוחאן ראמי
17 יום חמישי ריאות ארוש עינת
17 יום חמישי תחנה לאם ולילד ינאי עידית
17 יום חמישי פנימית ד קריכלי סיגלית
17 יום חמישי אפסנאות משקית כהן אורטל
17 יום חמישי אחזקה כללית יעקב מיכאל
17 יום חמישי מטבח פנדלר רעיסה
17 יום חמישי טיפול נמרץ לב דן ספיר
17 יום חמישי רנטגן ידידי ספיר
17 יום חמישי פנימית א ברגובסקי אנז'לה
18 יום שישי משק טטרואשוילי נינה
18 יום שישי תברואה אבירם אייל
18 יום שישי קרדיולוגיה טורקובר אולגה
18 יום שישי נשים וולודרסקי ד"ר מיכאל
18 יום שישי גריאטריה חריפה רדמן בוריס
19 שבת תברואה סבויה רופא מישלי
19 שבת פנימית ג רוזיליו אתי
19 שבת טיפול נמרץ כללי עזריה דנה
19 שבת שירות סוציאלי אווקה אורית
20 יום ראשון חדר מיון כללי עמר אסתר
20 יום ראשון פנימית ג רובשנקו אנסטסיה
21 יום שני מרפאת חוץ דהרי אורית
21 יום שני הרדמה קריסטל ד"ר קלאודין
21 יום שני פנימית ג אגוזי רחל
21 יום שני ריפוי בעיסוק שוימר אסתר
21 יום שני נוירולוגיה חובל נורית
21 יום שני ילדים אמוסין אירינה
22 יום שלישי תברואה ליבני נאירה
22 יום שלישי פנימית ב בוסקילה שולה
22 יום שלישי קוצב לב בן שושן דוד
22 יום שלישי טיפול נמרץ כללי פרז אלברט
22 יום שלישי נשים אוחיון אורלי
22 יום שלישי תברואה דראי לאסט שירלי
22 יום שלישי נשים קפוסטיאן ד"ר ויקטוריה
22 יום שלישי פסיכיאטריה - בי'ח כללי אוסטרוברוד אלכסנדר
22 יום שלישי שינוע בוקסר מרט
22 יום שלישי אורולוגיה שומלינסקי ד"ר דמיטרי
23 יום רביעי משק קאפח בועז
23 יום רביעי אחזקה כללית מירילאשוילי יעקב
23 יום רביעי רנטגן ששון אורי
23 יום רביעי טיפול נמרץ כללי צ'רדמן אלה
23 יום רביעי נפרולוגיה וסרמן אלה
23 יום רביעי אורולוגיה יושקוב סבטלנה
23 יום רביעי יולדות הולצר אמיליה יהודית
24 יום חמישי שינוע מויאל מאיר
24 יום חמישי מחלקות יום טוינה ששון
24 יום חמישי פנימית א לוגש ילנה
25 יום שישי אחזקה כללית רביב אורי
25 יום שישי אונקולוגיה אמויאל מזל
25 יום שישי פסיכיאטריה - בי'ח כללי חביב הלינה
25 יום שישי חדר מיון כללי מסלה אמבט
25 יום שישי כירורגיה כללית קופניוב גלינה
25 יום שישי פנימית ד בן דוד אוסנת
25 יום שישי רשומות ומידע רפואי פסחוב ליה
26 שבת טיפול נמרץ לב עופרי-עמר כרמלה
26 שבת תחנה לאם ולילד צלנר חלי
26 שבת פנימית ב טויטו שני
26 שבת יולדות שמש שרה
26 שבת התעוררות וולפר ראיסה
26 שבת עיניים יאנצבסקי סבטלנה
26 שבת מטבח פינציק אירנה
26 שבת אחזקה כללית חדד אראל
26 שבת ריפוי בעיסוק גניש פרח
26 שבת נשים איליאסוב אנה
26 שבת פנימית ה נסאסרה ג'אבר
26 שבת פנימית ג קומורובה אירינה
26 שבת פנימית ג קומורובה אירינה
27 יום ראשון הנהלה אדמיניסטרטיבית מלכה מיכל
27 יום ראשון מעבדת גנטיקה רפואית קגנסקי דינה
27 יום ראשון ילדים ידדיאייב אאליטה
27 יום ראשון טיפול מיוחד בילוד קירזנר אלכסנדרה
27 יום ראשון יולדות דברשוילי דליה
27 יום ראשון פנימית ב מארו טיגט בתיה
27 יום ראשון שירות סוציאלי קנדל נטע
28 יום שני התעוררות ורשבסקי לריסה
28 יום שני פנימית ג גואטה אסתר
28 יום שני חדרי ניתוח כץ רעיה
28 יום שני בית ספר לאחיות סוקולוב ליליה
28 יום שני "ענ""א/מיכון" קונר ניר
28 יום שני הנהלת בית חולים פרג' אילנית
28 יום שני אורתופדיה גרינבלט מיכל
28 יום שני כירורגיה כללית מיריאלשוילי אתי
28 יום שני משק מודסטוב ילנה
28 יום שני חדרי ניתוח גולדמן נטליה
28 יום שני פנימית ד סמירנוב טטיאנה
28 יום שני פסיכיאטריה א - בי'ח כללי הקיאר רוחו סילבנה
28 יום שני מודיעין גואטה תומר
28 יום שני מעבדת גנטיקה רפואית לוינסון דינה
29 יום שלישי אאג וכירורגיה ראש וצואר פורר ד"ר בועז
29 יום שלישי מרפאת חוץ כהן רפאל
29 יום שלישי תחנה לאם ולילד סיני אורלי
29 יום שלישי גריאטריה חריפה קגן אורית
29 יום שלישי פנימית ב סינעאללה מוחמד
29 יום שלישי טיפול מיוחד בילוד אברמנקו טטיאנה
29 יום שלישי פנימית א באבאייב רויטל
30 יום רביעי פיזיותרפיה לבינשטיין בוריס
30 יום רביעי חדר מיון כללי בויאניבסקי טטיאנה
30 יום רביעי פנימית ד זקינוב גנדי
30 יום רביעי חדר מיון כללי קלבנסקי מיכאל
30 יום רביעי אורולוגיה רומנובסקי איגור
31 יום חמישי אחות ראשית - שרותי סיעוד מנוסקין אירינה
31 יום חמישי חדרי ניתוח כהן רילי
31 יום חמישי פסיכיאטריה - בי'ח כללי נגינסקי יקטרינה
31 יום חמישי אורתופדיה כהן ד"ר גדי חיים
31 יום חמישי מנגנון גז הדר
31 יום חמישי אאג וכירורגיה ראש וצואר רובינסקי ולדימיר
31 יום חמישי פסיכיאטריה פעילה ילדים ונוער לוי ענת

הדפסשלח לחבר
עבור לתוכן העמוד