גודל טקסט      
דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על הודעות המרכז הרפואי
הודעות המרכז הרפואי

הודעות המרכז הרפואי

עצור
דרוש כוח עזר סיעודי
למערך הסיעוד במכרז הרפואי ברזילי דרוש כוח עזר סיעודי , לפרטים נוספים ניתן לפנות לטל 08-6745800
דרושים אחים ואחיות בברזילי
למרכז הרפואי ברזילי דרושים/ות אחים/יות מוסמכים/ות בוא/י לעבוד איתנו ותזכה/י לאפשרויות לקידום מקצועי, עידוד למחקר, השתתפות כספית בלימודים ובשכר דירה ולא פחות חשוב למשפחה חדשה ויחס חם ואישי!- פרטים נוספים בטל 08-6745800
בדיקת סקר גנטית מורחבת
המרכז הרפואי ברזילי מציע לכם את האפשרות לבצע בדיקה חדשנית זאת, באמצעות פגישה עם הגנטיקאי ומתן דם. הבדיקה נשלחת למעבדת מחקר מהמקצועיות ביותר בארץ.
E.E.G- בדיקות בזמינות מיידית
במכון הנוירולוגי במרכז הרפואי ברזילי בדיקת EEG בזמינות מידית. לפרטים לחץ על הכותרת.
ללשכת הבריאות באשקלון דרוש אח
ללשכת הבריאות באשקלון דרוש אח למשרה חלקית או מלאה לביצוע חיסונים במגזר החרדי בבתי הספר פרטים נוספים בטלפון 08-6745120
דלג על על בית החולים
על בית החולים
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners

2 אופנולנסים חדשים אשר הצטרפו לשני אופנולנסים קיימים בסניף אשקלון

ד"ר חזי לוי והאופנולנסים החדשים וחברי איחוד הצלה

בתאריך 27/10/2015 השיקו ארגון איחוד הצלה סניף אשקלון 2 אופנולנסים חדשים אשר הצטרפו לשני אופנולנסים קיימים, האירוע המרגש היה באולם חדר האוכל המשודרג אליו הגיעו מתנדבי הארגון , מתנדבי הפרויקט תן כבוד וכן מתנדבי המחלקה לרפואה דחופה, דר׳ חזי לוי מנכ״ל בית החולים שיבח את הפעילות ושיתוף הפעולה בין בית החולים למתנדבי איחוד הצלה , ניכר היה כי דר׳ חזי לוי מתרגש בכל פעם שרוח ההתנדבות פועמת בליבם של האנשים ומשרתים את הקהילה בתוך כותלי בית החולים ומחוצה לה .
דר׳ אלי בן ואליד מנהל המחלקה לרפואה דחופה בירך את המתנדבים וציין את עזרתם הברוכה של מתנדבי חדר המיון וכן את החשיבות של נהגי האופנולנסים המגיעים במהירות לזירות האירוע .
הרב יעקב אביטן - הרב האזורי של חוף אשקלון סיפר כי בביקורו בבית חולים בירושלים את החיילת דיקלה מיגידיש שנפגעה מדקירת סכין בצומת אדם , שמע שהצלת חייה היה בזכות מתנדב שעצר את שטף דמה והגיע איתה עד בית החולים .  הגב׳ אלטיט מיריי חברת המועצה והנושאת בתפקידים רבים הגיעה לברך ולהוקיר את המתנדבים על פעילותם הרבה שיבחה אותם והודתה להם בשם ראש העיר מר איתמר שמעוני השוהה בחו״ל .
עוד נכחו בערב זה , אורחים רבים וכן הנהלת האירגון איחוד הצלה , מר זאב קשש יו״ר הארגון , מר אלי פולק מנכ״ל ישראלייף, מר לייזר היימן - סמנכ״ל תפעול , משה לוי , אחראי לוגיסטיקה
מר שמואל רוזנגרטן מנהל פרוייקט תן כבוד .
מר אלי ביר נשיא האירגון השוהה בפנמה סיטי יחד עם המנכ״ל מר משה טייטלבויים בגיוס כספים לארגון שלחו ברכה מוקלטת לאורחים הנוכחים .
הרב שמעון לוגסי - יו״ר הסניף הנחה את הערב בירך ואודה לכל העוסקים במלאכה חיבר בין הדוברים השונים בקטעי סיפור וחוויות כמתנדב בארגון וכראש הסניף , את הערב הנעים הזמר אלעד צפירה בשירי רגש ונשמה , בסוף האירוע חולקו תעודות למתנדבים המצטיינים , ולגב׳ איילת קדר דוברת המרכז , אשר מלווה את הארגון בכל שלב . וממחר יסתובבו בעירנו אשקלון 4 אופנולנסים שיגיעו לכל מקום להציל חיים

 

הדפסשלח לחבר
עבור לתוכן העמוד