גודל טקסט      
דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על הודעות המרכז הרפואי
הודעות המרכז הרפואי

הודעות המרכז הרפואי

עצור
דרוש כוח עזר סיעודי
למערך הסיעוד במכרז הרפואי ברזילי דרוש כוח עזר סיעודי , לפרטים נוספים ניתן לפנות לטל 08-6745800
דרושים אחים ואחיות בברזילי
למרכז הרפואי ברזילי דרושים/ות אחים/יות מוסמכים/ות בוא/י לעבוד איתנו ותזכה/י לאפשרויות לקידום מקצועי, עידוד למחקר, השתתפות כספית בלימודים ובשכר דירה ולא פחות חשוב למשפחה חדשה ויחס חם ואישי!- פרטים נוספים בטל 08-6745800
בדיקת סקר גנטית מורחבת
המרכז הרפואי ברזילי מציע לכם את האפשרות לבצע בדיקה חדשנית זאת, באמצעות פגישה עם הגנטיקאי ומתן דם. הבדיקה נשלחת למעבדת מחקר מהמקצועיות ביותר בארץ.
E.E.G- בדיקות בזמינות מיידית
במכון הנוירולוגי במרכז הרפואי ברזילי בדיקת EEG בזמינות מידית. לפרטים לחץ על הכותרת.
ללשכת הבריאות באשקלון דרוש אח
ללשכת הבריאות באשקלון דרוש אח למשרה חלקית או מלאה לביצוע חיסונים במגזר החרדי בבתי הספר פרטים נוספים בטלפון 08-6745120
דלג על על בית החולים
על בית החולים
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners

יום המחקר צויין בברזילי

יום המחקר הראשון במרכז הרפואי האוניברסיטאי ברזילי התקיים ביום רביעי ה-25.3.2015
ועדת בריאות העובד עם אחד המחקרים בכנס

יום המחקר נפתח בדברי ברכה של יו"ר רשות המו"פ פרופ' יורם יגיל שדיבר בדבר חשיבות קיום המחקר בתוך מרכז רפואי אוניברסיטאי ופועלה של רשות המו"פ שנפתחה לפני שנה וחצי בניהולה של גב' אורנית כהן.

מנהל המרכז, ד"ר חזי לוי הדגיש את החשיבות שבקיומו של יום המחקר בתוככי ברזילי ותרומתם של חוקרים מובילים בעידוד מחקר ובהוראת דור העתיד.

דיקן הפקולטה למדעי הבריאות באוניברסיטה, פרופ' עמוס כץ, דיבר על תרומת המחקר לעבודה במסגרת רפואית, שילוב עבודה עם מחקר בהכרח משפר את טיבה ורמתה.

וסיים בברכות פרופ' גרוסמן נשיא מכללת אשקלון, על אמונתו בעשייה המחקרית המתפתחת בדרום וחשיבות שיתוף הפעולה בין בית החולים למכללת אשקלון.

הרצאה פותחת בנושא פתרונות חדשניים לרפואה המציגה את חזית הטכנולוגיה בעיבוד מידע רחב ניתנה ע"י ד"ר יערה גולדשמידט ממעבדות חברת IBM, לאחריה הוצגו ארבע מחקרים ע"י פרופ' חיים יוספי על ניסיון השימוש באקו תלת ממד, ד"ר אנטולי נמץ סקר את הטיפוליים העדכניים בנוגדי קרישה על יתרונותיהם ומגבלותיהם במסגרת ניסיון מחקרי וטיפולי במכון ההמטולוגי, ד"ר עידית מלניק הציגה את ניסיון המחלקה לכירורגיה וכלי דם בניתוחים בריאטריים השונים לירידה במשקל, וסיימה גב' סטלה גרודזינסקי-רון על סטריאוטיפ המשויך לאנשים מתבגרים וחשיבות החינוך המוקדם בתחום זה.

מעל 170 משתתפים נכחו ביום המחקר, ד"ר אלי מגן ממחלקת פנימית ב', זכה במענק מחקר בסך 25000 ₪ לזוכה, על עבודתו בנושא: תאי האנדותל הקדמוניים, אנדותלין -1 , אלפא-דפנסינים ומשלים באורטיקריה כרונית אידיופטית.

בתום ארוחת צהרים קלה ותערוכת 66 פוסטרים של סגל המרכז הרפואי, מכלל הסקטורים, הוגרלו חמש ארוחות זוגיות.

היום נחתם באיחולים לביצוע עבודות נוספות ותקווה להיפגש בשנה הבאה.

הדפסשלח לחבר
עבור לתוכן העמוד