גודל טקסט      
דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על הודעות המרכז הרפואי
הודעות המרכז הרפואי

הודעות המרכז הרפואי

עצור
דרוש כוח עזר סיעודי
למערך הסיעוד במכרז הרפואי ברזילי דרוש כוח עזר סיעודי , לפרטים נוספים ניתן לפנות לטל 08-6745800
דרושים אחים ואחיות בברזילי
למרכז הרפואי ברזילי דרושים/ות אחים/יות מוסמכים/ות בוא/י לעבוד איתנו ותזכה/י לאפשרויות לקידום מקצועי, עידוד למחקר, השתתפות כספית בלימודים ובשכר דירה ולא פחות חשוב למשפחה חדשה ויחס חם ואישי!- פרטים נוספים בטל 08-6745800
בדיקת סקר גנטית מורחבת
המרכז הרפואי ברזילי מציע לכם את האפשרות לבצע בדיקה חדשנית זאת, באמצעות פגישה עם הגנטיקאי ומתן דם. הבדיקה נשלחת למעבדת מחקר מהמקצועיות ביותר בארץ.
E.E.G- בדיקות בזמינות מיידית
במכון הנוירולוגי במרכז הרפואי ברזילי בדיקת EEG בזמינות מידית. לפרטים לחץ על הכותרת.
ללשכת הבריאות באשקלון דרוש אח
ללשכת הבריאות באשקלון דרוש אח למשרה חלקית או מלאה לביצוע חיסונים במגזר החרדי בבתי הספר פרטים נוספים בטלפון 08-6745120
דלג על על בית החולים
על בית החולים
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners

פתיחת המחזור השלישי של בית הספר התלת שנתי לפסיכותרפיה פסיכואנליטית

ביום חמישי , 30.10.14 נערך ב'ברזילי', באולם ההרצאות הגדול , טקס הפתיחה של המחזור השלישי של בית הספר התלת שנתי לפסיכותרפיה פסיכואנליטית של המרכז הרפואי 'ברזילי'.
חלוקת התעודות

במסגרת לימודי ההמשך של  הפקולטה למדעי הבריאות באוניברסיטת בן-גוריון בטכס הפתיחה השנה הוענקו גם תעודות סיום לבוגרי בית הספר מהמחזור הראשון.

מנהל המרכז, ד"ר חזי לוי ו ד"ר הווארד טנדטר, מנהל לימודי ההמשך בפקולטה למדעי  הבריאות נשאו דברי ברכה. התעודות למסיימים ניתנו ע"י מנהל המרכז, ד"ר חזי לוי , מנהלי התכנית ,פרופ' גבי שרייבר וד"ר שרה אבין, וחבר ועדת ההוראה, מר צבי פיירמן.

אין ספק שהיה זה  מעמד מרגש וחשוב לראות את הבוגרים הראשונים של בית-הספר, יחד עם המתחילים כבר מחזור שלישי.

 

תכנית הערב כללה גם את הופעתה המרגשת של מקהלת "ברזילי", בניצוחו של ד"ר לבר, שהנעימה למוזמנים משיריה,  ואת הרצאתו המרתקת, היצירתית ומרחיבת הדעת של  פרופ' גבי שרייבר : " בראשית- שפה- שיח- ניהול טיפולי".

את הערב פתחה והנחתה יו"ר ועדת ההוראה, ד"ר שרה אבין.

יש לציין את הארגון המפואר של האולם, שחולק לשולחנות עגולים וחגיגיים, ולשפע הכיבוד המרשים והטעים שהכין השף שלנו, מר יוסי חנוכה.

 

תודות להנהלת המרכז הרפואי "ברזילי" ,  שאימצה את רעיון בית הספר בהתלהבות, בעידוד ובסיוע ממשי נדיב ביותר, ולצוות עובדי המרכז שנרתמו במסירות והשתדלו מעל ומעבר להצלחת הערב. נציין ביניהם את מר צחי כהן, סגן מנהל אדמיניסטרטיבי ומנהל השירותים הטכניים, מר יהודה אביצור, סגן מנהל אדמיניסטרטיבי, מר איתן אדירי, מנהל מערך מזון, וצוותו, במיוחד גב' שרה שטרית, סגנית מנהל מערך מזון, והשף, מר יוסי חנוכה. מר שמעון מויאל, אחראי מערכות קשר ומנהל מודיעין, וצוותו, במיוחד מר תומר גואטה,  למר נימי מימון, מנהל משק, מזכירתו, גב' נינה טטרואשוילי, וכל הצוות שטרח על השינוע , הניקיון, והארגון החגיגי של האולם, למר ג'ימי חמד, שדואג לאורך כל השנה לכל ההיבטים הטכניים של ביה"ס, למנהלת ביה"ס לסיעוד, גב' תמי לאור ולאם הבית של ביה"ס לסיעוד, גב' דליה זערור, שדואגות לארח אותנו בנוחיות בחדרי הלימוד של ביה"ס לאורך כל שנת הלימודים, לאורלי סתיו-רייך, מנהלת היחידה לצילום רפואי, ולצוותה, במיוחד למר דוד אביעוז, שתמרן בין חדר הניתוח לטקס, והנציח את הערב בתמונות מרשימות. למזכירות המחלקה הפסיכיאטרית, איילה ז'אנו וגלית חגי, מהצד של ברזילי, ולרובי כהן, רכז ביה"ס ללימודי המשך ברפואה, מהצד של האוניברסיטה, על עבודת הארגון המסורה.

 

תודה מיוחדת נתונה לחברי וועדת ההוראה, פרופ' גבי שרייבר, מר צבי פיירמן, מר אבי שרוף וד"ר שרה אבין, על עבודה מסורה לקידום התכנית, הן ברמה המושגית והן ברמה המעשית, לצוות המסור של המרצות והמרצים , המדריכות והמדריכים, שכבר מלמד בתוכנית, ולכל אלו שהצטרפו גם השנה.

 

 ונאחל הצלחה בהמשך הדרך לבית הספר, לצוות המורים ולתלמידים.

הדפסשלח לחבר
עבור לתוכן העמוד