גודל טקסט      
דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על הודעות המרכז הרפואי
הודעות המרכז הרפואי

הודעות המרכז הרפואי

עצור
דרוש כוח עזר סיעודי
למערך הסיעוד במכרז הרפואי ברזילי דרוש כוח עזר סיעודי , לפרטים נוספים ניתן לפנות לטל 08-6745800
דרושים אחים ואחיות בברזילי
למרכז הרפואי ברזילי דרושים/ות אחים/יות מוסמכים/ות בוא/י לעבוד איתנו ותזכה/י לאפשרויות לקידום מקצועי, עידוד למחקר, השתתפות כספית בלימודים ובשכר דירה ולא פחות חשוב למשפחה חדשה ויחס חם ואישי!- פרטים נוספים בטל 08-6745800
בדיקת סקר גנטית מורחבת
המרכז הרפואי ברזילי מציע לכם את האפשרות לבצע בדיקה חדשנית זאת, באמצעות פגישה עם הגנטיקאי ומתן דם. הבדיקה נשלחת למעבדת מחקר מהמקצועיות ביותר בארץ.
E.E.G- בדיקות בזמינות מיידית
במכון הנוירולוגי במרכז הרפואי ברזילי בדיקת EEG בזמינות מידית. לפרטים לחץ על הכותרת.
ללשכת הבריאות באשקלון דרוש אח
ללשכת הבריאות באשקלון דרוש אח למשרה חלקית או מלאה לביצוע חיסונים במגזר החרדי בבתי הספר פרטים נוספים בטלפון 08-6745120
דלג על על בית החולים
על בית החולים
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners

איכות חיים למתמודדות עם סרטן שד ושחלה במרכז הרפואי ברזילי

יום עיון בנושא: איכות חיים למתמודדות עם סרטן שד ושחלה במרכז הרפואי ברזילי- מידע הוא כח. כח להתמודד ולנצח"
יום העיון

"הצוות המקצועי של המרכז הרפואי "ברזילי" – החל ממנהלת המחלקה, דרך העובדת הסוציאלית ועד לפסיכואונקולוגית, הפיזיותרפיסטית ונציגת הרפואה האינטגרטיבית – כולן הקדישו בוקר שלם לעיסוק בנושא איכות חייהן של נשים המתמודדות עם סרטן שד ושחלה, בנוכחות עשרות נשים – חולות ומחלימות כאחד. יום העיון נערך בשיתוף האגודה למלחמה בסרטן ובתמיכת "רוש מושיטה יד", הפרויקט החברתי של חברת התרופות רוש ישראל.

יעל ד.  הנושקת ל-70, כבר בריאה 14 שנה. ובכל זאת, סרטן השד שנתגלה אצלה  – שינו אותה מהקצה אל הקצה.
"מאז שחליתי, וכחלק מתהליך חזרה בתשובה שעברתי, הבנתי שהסרטן ובעיקר ההחלמה ממנו יעדו לי תפקיד חשוב בחיים: ללוות נשים במצבי, לספר להן את סיפורי האישי ולהפיח בהן תקווה ברגעיהן הקשים", היא מספרת בחיוך ובאופטימיות אין קץ.
י. שמשה אחות בברזילי משך 33 שנים. לאחר שפרשה לגמלאות חלתה בסרטן. היא לא הופתעה: "הסיפור המשפחתי שלי כולו שזור בסרטן הארור הזה. איבדתי אימא, אחות ואחיינית לסרטן השד. נמצאתי כנשאית וידעתי ששעון החול פועל", אומרת יעל בעצב. "אחות נוספת שלי חלתה, אך הבריאה. בנותיי ספגו מגיל צעיר את האווירה המלחיצה, אך לשמחתי, בבדיקה גנטית נמצא כי שתיהן אינן נשאיות של הגן המקולל."
וכך, 14 שנים לאחר שהבריאה, הגיעה י. אל יום העיון שהתקיים במרכז הרפואי ברזילי, ועסק בהיבטים השונים של איכות החיים של חולות בסרטן השד והשחלה. את הכנס כבדו בנוכחותן ד"ר ברק פרידה, מנהלת המכון האונקולוגי, פרופ'  קריידל שהרצתה על נשיות ודימוי גוף בנשים המתמודדות עם מחלת הסרטן, מרינה טישמן ,פיזיותרפיסטית במכון האונקולוגי הרחיבה על חשיבותה של הפעילות הגופנית, סופי ליפשיץ, העובדת הסוציאלית במכון האונקולוגי, דברה על ההשלכות הרגשיות והנפשיות על איכות החיים של חולה אונקולוגי –  ונתנה הרצאה בתחום הטיפול האינטגרטיבי וחשיבותו.

"אני כאן, מאזינה להרצאות, לחידושים, לסטטיסטיקות – אך בראש ובראשונה מכירה נשים נוספות החולות בסרטן השד וזקוקות לי. עם חלקן אני שומרת על קשר לטווח ארוך. ממש מתפקדת כידידה לעת צרה. זו שליחות שאני מאושרת למלא", היא מסכמת.
ימי העיון וההעשרה הם חלק ממגוון פעילויות, התורמות לחיזוק רוחם של המשתתפים, מסייעות להתמודדות עם המחלה והטיפולים, ונעשות בשיתוף פעולה הדוק עם הצוותים הרפואיים ובתמיכת חברת התרופות רוש במסגרת הפרויקט החברתי-בריאותי אותו היא מובילה זו השנה העשירית ברציפות, "רוש מושיטה יד".

הדפסשלח לחבר
עבור לתוכן העמוד