גודל טקסט      
דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על הודעות המרכז הרפואי
הודעות המרכז הרפואי

הודעות המרכז הרפואי

עצור
דרוש כוח עזר סיעודי
למערך הסיעוד במכרז הרפואי ברזילי דרוש כוח עזר סיעודי , לפרטים נוספים ניתן לפנות לטל 08-6745800
דרושים אחים ואחיות בברזילי
למרכז הרפואי ברזילי דרושים/ות אחים/יות מוסמכים/ות בוא/י לעבוד איתנו ותזכה/י לאפשרויות לקידום מקצועי, עידוד למחקר, השתתפות כספית בלימודים ובשכר דירה ולא פחות חשוב למשפחה חדשה ויחס חם ואישי!- פרטים נוספים בטל 08-6745800
בדיקת סקר גנטית מורחבת
המרכז הרפואי ברזילי מציע לכם את האפשרות לבצע בדיקה חדשנית זאת, באמצעות פגישה עם הגנטיקאי ומתן דם. הבדיקה נשלחת למעבדת מחקר מהמקצועיות ביותר בארץ.
E.E.G- בדיקות בזמינות מיידית
במכון הנוירולוגי במרכז הרפואי ברזילי בדיקת EEG בזמינות מידית. לפרטים לחץ על הכותרת.
ללשכת הבריאות באשקלון דרוש אח
ללשכת הבריאות באשקלון דרוש אח למשרה חלקית או מלאה לביצוע חיסונים במגזר החרדי בבתי הספר פרטים נוספים בטלפון 08-6745120
דלג על על בית החולים
על בית החולים
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners

טיפול שיניים חדשני מאפשר שחזור שיניים נשירות חסרות.

שיטת טיפול חדשה שפותחה במרפאת השיניים לילדים במרכז הרפואי ע"ש ברזילי באשקלון, עשויה להביא מזור לתופעה
ד"ר זילברמן במהלך הטיפול

אחת התופעות הנפוצות בגני ילדים הינה ילדים צעירים המסתובבים ללא שניים קדמיות עליונות עקב חבלות או עקירות כתוצאה מפגיעה עששתית. חוסר השיניים לאורך תקופה ארוכה עלול לגרום לפגיעה תפקודית, פונטית וחברתית בילד הצעיר.

שיטת טיפול חדשה שפותחה במרפאת השיניים לילדים במרכז הרפואי ע"ש ברזילי באשקלון, עשויה להביא מזור לתופעה. ד"ר זילברמן אורי, מנהל המרפאה פיתח, יחד עם חברת Stick-Tech מפינלנד, שיטת שחזור חדשה של שיניים נשירות המתבססת על בניית גשר ייחודי על בסיס סיבי זכוכית והניתן להדבקה ישירה על שיניים נשירות ללא צורך בהשחזתם. חברת Stick-Tech, הפועלת תחת חברת גי סי העולמית, פיתחה סיב זכוכית שיכול לשמש בסיס לגשר הבנוי מחומר מרוכב בצבע השן. הגשר ניתן להדבקה ישירה על פני השיניים ללא צורך בהשחזתם או בהכנה מוקדמת. הסיב נמצא בשימוש בשחזור שיניים קבועות ונחל הצלחה רבה.

כדי להתאים את השיטה לשימוש בשיניים נשירות היה צורך במחקר שבדק את שיטת ההדבקה המתאימה לשיניים אלו, מאחר ומבנה הזגוגית שלהם שונה ממבנה הזגוגית בשיניים הקבועות.

המחקר בוצע באוניברסיטת טורקו שבפינלנד על ידי דר' אורי זילברמן בשיתוף פעולה עם דר' ליפו לסילה, מנהל המעבדה באוניברסיטת טורקו. המחקר הוכיח שניתן להשתמש בשיטה גם בשיניים נשירות, לאחר התאמת שיטת ההדבקה.

מקרה ראשון של שיקום חוסר שיניים קדמיות בעזרת גשר המבוסס על סיבי הזכוכית בוצע במרפאת השיניים לילדים במרכז הרפואי ע"ש ברזילי בהצלחה. ילד בן שנתיים וחצי עבר טיפול שיניים כולל תחת הרדמה כללית עקב חוסר שיתוף פעולה וריבוי נגעים עששתיים. מפאת ההרס הנרחב של השניים הקדמיות העליונות היה צורך לעקור שיניים אלו במהלך הטיפול נלקחה מידה של הלסת העליונה והוכן גשר על בסיס סיב הזכוכית. הגשר הודבק בהצלחה בפיו של הילד 10 ימים לאחר הטיפול הראשוני.

הדפסשלח לחבר
עבור לתוכן העמוד