גודל טקסט      
דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על הודעות המרכז הרפואי
הודעות המרכז הרפואי

הודעות המרכז הרפואי

עצור
חדש - תחבורה ציבורית אל תוך בית החולים
חדש- חדש- החל מתאריך 21/2/2018 תחנה ציבורית לבית החולים ברזילי במיון החדש בקו אוטובוס מס 18 לבאים מרכבת אשקלון ולתושבי העיר. וקו מספר 7.
מעבדת כלי דם (דופלקס)
מעבדת כלי דם (דופלקס) עברה למשכנה החדש ברנטגן הישן, במספר טלפון חדש 08-6663520 ​
מעבר דיאליזה דחופה למיקום חדש
החל מתאריך 26.6.2018 תפעל הדיאליזה הדחופה בבניין אשפוז כירורגי( הבניין החדש) בקומה 2-
היחידה לטיפול נמרץ כללי עברה למשכנה החדש והממוגן
- היחידה לטיפול נמרץ כללי עברה למשכנה החדש והממוגן בבניין הכירורגי - הכניסה מבניין האשפוז המערבי מקומת הכניסה (0)- בהמשך למרכז המסחרי- אתנחתא - מחלקת ילדים עברה למקומה החדש בקומה 2 בבנין הכירורגי.
דרושים אחים ואחיות בברזילי וכוח עזר סיעודי
למרכז הרפואי ברזילי דרושים/ות אחים/יות מוסמכים/ות בוא/י לעבוד איתנו ותזכה/י לאפשרויות לקידום מקצועי, עידוד למחקר, השתתפות כספית בלימודים ובשכר דירה ולא פחות חשוב למשפחה חדשה ויחס חם ואישי!- פרטים נוספים בטל 08-6745800
אירוח למשפחות של חולים שומרי שבת
משפחה שומרת שבת תשמח לארח אתכם תוך שמירת קדושת השבת. לפרטים נוספים לחץ על הכותרת.
דלג על על בית החולים
על בית החולים
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners

טיפול שיניים חדשני מאפשר שחזור שיניים נשירות חסרות.

שיטת טיפול חדשה שפותחה במרפאת השיניים לילדים במרכז הרפואי ע"ש ברזילי באשקלון, עשויה להביא מזור לתופעה
ד"ר זילברמן במהלך הטיפול

אחת התופעות הנפוצות בגני ילדים הינה ילדים צעירים המסתובבים ללא שניים קדמיות עליונות עקב חבלות או עקירות כתוצאה מפגיעה עששתית. חוסר השיניים לאורך תקופה ארוכה עלול לגרום לפגיעה תפקודית, פונטית וחברתית בילד הצעיר.

שיטת טיפול חדשה שפותחה במרפאת השיניים לילדים במרכז הרפואי ע"ש ברזילי באשקלון, עשויה להביא מזור לתופעה. ד"ר זילברמן אורי, מנהל המרפאה פיתח, יחד עם חברת Stick-Tech מפינלנד, שיטת שחזור חדשה של שיניים נשירות המתבססת על בניית גשר ייחודי על בסיס סיבי זכוכית והניתן להדבקה ישירה על שיניים נשירות ללא צורך בהשחזתם. חברת Stick-Tech, הפועלת תחת חברת גי סי העולמית, פיתחה סיב זכוכית שיכול לשמש בסיס לגשר הבנוי מחומר מרוכב בצבע השן. הגשר ניתן להדבקה ישירה על פני השיניים ללא צורך בהשחזתם או בהכנה מוקדמת. הסיב נמצא בשימוש בשחזור שיניים קבועות ונחל הצלחה רבה.

כדי להתאים את השיטה לשימוש בשיניים נשירות היה צורך במחקר שבדק את שיטת ההדבקה המתאימה לשיניים אלו, מאחר ומבנה הזגוגית שלהם שונה ממבנה הזגוגית בשיניים הקבועות.

המחקר בוצע באוניברסיטת טורקו שבפינלנד על ידי דר' אורי זילברמן בשיתוף פעולה עם דר' ליפו לסילה, מנהל המעבדה באוניברסיטת טורקו. המחקר הוכיח שניתן להשתמש בשיטה גם בשיניים נשירות, לאחר התאמת שיטת ההדבקה.

מקרה ראשון של שיקום חוסר שיניים קדמיות בעזרת גשר המבוסס על סיבי הזכוכית בוצע במרפאת השיניים לילדים במרכז הרפואי ע"ש ברזילי בהצלחה. ילד בן שנתיים וחצי עבר טיפול שיניים כולל תחת הרדמה כללית עקב חוסר שיתוף פעולה וריבוי נגעים עששתיים. מפאת ההרס הנרחב של השניים הקדמיות העליונות היה צורך לעקור שיניים אלו במהלך הטיפול נלקחה מידה של הלסת העליונה והוכן גשר על בסיס סיב הזכוכית. הגשר הודבק בהצלחה בפיו של הילד 10 ימים לאחר הטיפול הראשוני.

הדפסשלח לחבר
עבור לתוכן העמוד