גודל טקסט      
דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על הודעות המרכז הרפואי
הודעות המרכז הרפואי

הודעות המרכז הרפואי

עצור
מחלקות שעברו לבניין הכירורגי
המחלקה האורתופדית עברה לבניין הכירורגי קומה 3. מחלקת פנימית ה' עברה לקומה 2- חדר ניתוח מרכזי- עבר לקומה 1 וכן היחידה לטיפול נמרץ ילדים. היחידה לטיפול נמרץ כללי עברה למשכנה החדש והממוגן בבניין הכירורגי - הכניסה מבניין האשפוז המערבי מקומת הכניסה (0)- בהמשך למרכז המסחרי- אתנחתא - מחלקת ילדים עברה למקומה החדש בקומה 2 בבנין הכירורגי.
זימון תורים מקוון
חדש במרכז הרפואי ברזילי- זימון תורים מקוון להזמנת תור למרפאות. לקישור לזימון תורים - לחץ על הכותרת.
אירוח למשפחות של חולים שומרי שבת
משפחה שומרת שבת תשמח לארח אתכם תוך שמירת קדושת השבת. לפרטים נוספים לחץ על הכותרת.
מעבר דיאליזה דחופה למיקום חדש
החל מתאריך 26.6.2018 תפעל הדיאליזה הדחופה בבניין אשפוז כירורגי( הבניין החדש) בקומה 2-
דלג על על בית החולים
על בית החולים
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners

פיילוט מוקד תרגום טלפוני סימולטני של משרד הבריאות

חדש במרכז הרפואי ברזילי- בתאריך 3.6.13 עלה לאוויר, במרכז רפואי ברזילי, פיילוט מוקד תרגום טלפוני סימולטני של משרד הבריאות.
צוות המדריכות מדריך את האחיות כיצד עובד המוקד

במסגרת הפרויקט,  צוות באחת ממחלקות,  המאתר מטופל המתקשה בדיבור בשפה העברית ודובר אחת מהשפות הבאות - ערבית, רוסית, אמהרית, מתקשר למוקד טלפוני ארצי המאויש ע"י מתורגמנים שהוכשרו בטרמינולוגיה רפואית ושירותית ודוברי שפת אם של השפות. לאחר בחירת השפה בה יש צורך בתרגום, מצטרף המטופל בטלפון נוסף על אותו קו ושומע בשפתו הסבר קצר על המוקד והוא מתבקש להביע את הסכמתו לשימוש במוקד. לאחר מכן, המטפל שואל שאלה ישירה את המטופל הנמצא מולו, המתורגמן מתרגם את השאלה למטופל שעונה בשפתו ואז המתורגמן מתרגם את התשובה לעברית למטפל וחוזר חלילה.

בכל מחלקה מוקמו טלפונים והצוות  קיבל הדרכה קצרה בנושא ואף עשה סימולציה מול המוקד.  אנו מקווים שצוות המחלקות ישתמש בשירות חשוב זה והמענה הרפואי שהמטופלים מקבלים ושביעות רצונם יעלו בהתאם. בעוד מספר חודשים יתרחב השירות ויכלול את כל המחלקות. הופנתה פניה אל משרד הבריאות להרחיב את השפות בהן ניתן תרגום.

 

הדפסשלח לחבר
עבור לתוכן העמוד