גודל טקסט      
דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על הודעות המרכז הרפואי
הודעות המרכז הרפואי

הודעות המרכז הרפואי

עצור
דרוש כוח עזר סיעודי
למערך הסיעוד במכרז הרפואי ברזילי דרוש כוח עזר סיעודי , לפרטים נוספים ניתן לפנות לטל 08-6745800
דרושים אחים ואחיות בברזילי
למרכז הרפואי ברזילי דרושים/ות אחים/יות מוסמכים/ות בוא/י לעבוד איתנו ותזכה/י לאפשרויות לקידום מקצועי, עידוד למחקר, השתתפות כספית בלימודים ובשכר דירה ולא פחות חשוב למשפחה חדשה ויחס חם ואישי!- פרטים נוספים בטל 08-6745800
בדיקת סקר גנטית מורחבת
המרכז הרפואי ברזילי מציע לכם את האפשרות לבצע בדיקה חדשנית זאת, באמצעות פגישה עם הגנטיקאי ומתן דם. הבדיקה נשלחת למעבדת מחקר מהמקצועיות ביותר בארץ.
E.E.G- בדיקות בזמינות מיידית
במכון הנוירולוגי במרכז הרפואי ברזילי בדיקת EEG בזמינות מידית. לפרטים לחץ על הכותרת.
ללשכת הבריאות באשקלון דרוש אח
ללשכת הבריאות באשקלון דרוש אח למשרה חלקית או מלאה לביצוע חיסונים במגזר החרדי בבתי הספר פרטים נוספים בטלפון 08-6745120
דלג על על בית החולים
על בית החולים
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners

פיילוט מוקד תרגום טלפוני סימולטני של משרד הבריאות

חדש במרכז הרפואי ברזילי- בתאריך 3.6.13 עלה לאוויר, במרכז רפואי ברזילי, פיילוט מוקד תרגום טלפוני סימולטני של משרד הבריאות.
צוות המדריכות מדריך את האחיות כיצד עובד המוקד

במסגרת הפרויקט,  צוות באחת ממחלקות,  המאתר מטופל המתקשה בדיבור בשפה העברית ודובר אחת מהשפות הבאות - ערבית, רוסית, אמהרית, מתקשר למוקד טלפוני ארצי המאויש ע"י מתורגמנים שהוכשרו בטרמינולוגיה רפואית ושירותית ודוברי שפת אם של השפות. לאחר בחירת השפה בה יש צורך בתרגום, מצטרף המטופל בטלפון נוסף על אותו קו ושומע בשפתו הסבר קצר על המוקד והוא מתבקש להביע את הסכמתו לשימוש במוקד. לאחר מכן, המטפל שואל שאלה ישירה את המטופל הנמצא מולו, המתורגמן מתרגם את השאלה למטופל שעונה בשפתו ואז המתורגמן מתרגם את התשובה לעברית למטפל וחוזר חלילה.

בכל מחלקה מוקמו טלפונים והצוות  קיבל הדרכה קצרה בנושא ואף עשה סימולציה מול המוקד.  אנו מקווים שצוות המחלקות ישתמש בשירות חשוב זה והמענה הרפואי שהמטופלים מקבלים ושביעות רצונם יעלו בהתאם. בעוד מספר חודשים יתרחב השירות ויכלול את כל המחלקות. הופנתה פניה אל משרד הבריאות להרחיב את השפות בהן ניתן תרגום.

 

הדפסשלח לחבר
עבור לתוכן העמוד