גודל טקסט      
דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על הודעות המרכז הרפואי
הודעות המרכז הרפואי

הודעות המרכז הרפואי

עצור
דרוש כוח עזר סיעודי
למערך הסיעוד במכרז הרפואי ברזילי דרוש כוח עזר סיעודי , לפרטים נוספים ניתן לפנות לטל 08-6745800
דרושים אחים ואחיות בברזילי
למרכז הרפואי ברזילי דרושים/ות אחים/יות מוסמכים/ות בוא/י לעבוד איתנו ותזכה/י לאפשרויות לקידום מקצועי, עידוד למחקר, השתתפות כספית בלימודים ובשכר דירה ולא פחות חשוב למשפחה חדשה ויחס חם ואישי!- פרטים נוספים בטל 08-6745800
בדיקת סקר גנטית מורחבת
המרכז הרפואי ברזילי מציע לכם את האפשרות לבצע בדיקה חדשנית זאת, באמצעות פגישה עם הגנטיקאי ומתן דם. הבדיקה נשלחת למעבדת מחקר מהמקצועיות ביותר בארץ.
E.E.G- בדיקות בזמינות מיידית
במכון הנוירולוגי במרכז הרפואי ברזילי בדיקת EEG בזמינות מידית. לפרטים לחץ על הכותרת.
ללשכת הבריאות באשקלון דרוש אח
ללשכת הבריאות באשקלון דרוש אח למשרה חלקית או מלאה לביצוע חיסונים במגזר החרדי בבתי הספר פרטים נוספים בטלפון 08-6745120
דלג על על בית החולים
על בית החולים
דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
Banners

יו"ר רפע"ה, הרב יהושע שינברגר ביקר במרכז הרפואי ברזילי

הרב שינברגר, התרשם ממקצועיות צוות בית החולים והביע את רצונו להמשיך את שיתוף הפעולה בין רפע"ה ל'ברזילי'
יו"ר רפע"ה, הרב יהושע שינברגר ביקר במרכז הרפואי ברזילי

רפואה והלכה: במהלך ביקור שהותיר חותם עז בבית החולים 'ברזילי' באשקלון ציין הרב יהושע שינברגר את עובדת היותו של בית החולים מתקדם ועומד בחזית הטכנולוגית והרפואית בישראל, ואת התאמתו הן בהיבט המקצועי והן במישור ההבנה לרגשותיהם של המאשפזים – לשהותם של מאושפזים מקרב הציבור הדתי והחרדי באזור.

בפגישה שהתקיימה בשטח בית החולים, השתתפו מנהל ביה"ח הד"ר חזי לוי וסגנו הד"ר רון לובל; הדוברת הגב' איילת קדר; והאחראי לקשר עם הציבור הדתי בקהילה,הרב שלמה פלד והאורח, הרב יהושע שינברגר, יו"ר רעפ"ה (רפואה על פי ההלכה).

בפגישה הוצגו וצוינו המחלקות האיכותיות בהן עוסקים טובי הרופאים והפרופסורים במסירות וביעילות תוך הקרבה אישית ומאור פנים לכל אדם, וכן תוך גילוי רגישות מיוחדת ופתיחות והבנה לצרכים המיוחדים לציבור הדתי והחרדי.

האורח סייר גם במחלקת הדימות שם פגש את מנהלת המחלקה, הד"ר לינוב לינה שהציגה בפניו את מכשיר ה-MRI האלקטרוני , על יכולותיו המורחבות והיישומים היחודיים למכשיר המשוכלל, לצד הצוות המקצועי האמון על הפעלתו ועל פיענוח הדיאגנוזות.

שיטות העבודה הנהוגות בבית החולים מעניקות את היכולת לתת מענה בזמן קצר לבדיקות הדימות המתקדמות ללא צורך להיטלטל למקומות רחוקים ובשעות לא נוחות.

בפגישה במחלקת טיפול נמרץ לב פגשו הנוכחים את הפרופ' כץ, מנהל מערך הלב והוצגו היכולות הרפואיות והעדכונים האחרונים, החידושים והפיתוחים החדשניים של המחלקה ודרכי ההתמודדות של המוות הרפואי עם מצבים רפואיים ייחודיים.

בין השאר התרשם האורח מיחידת הקוצבים הפועלת תחת פיקוחו של הד"ר חלמיזר מגדולי וטובי הרופאים, כשברשות היחידה הציוד החדיש והמשוכלל ביותר, הערוך לפעולה ולמענה הנדרש בכל עת.

 בפגישה שהתקיימה במחלקת היולדות, המחלקה החדשה והמטופחת, שוחחו הנוכחים עם מנהל המחלקה, הפרופ' ענתבי ועם צוות הרופאים, המיילדות והאחיות המסור.

האורחים התבוננו בהציוד החדש שנרכש לעבודת הצוות הרפואי והמשיך בסיורו למחלקת הפגייה ומנהלה הד"ר צנגן, ועימו ד"ר סימון שנהב וד"ר אפרים זוהב, כל אחד מומחה בעל שם בתחומו.

בהמשך הסיור המקצועי ביקרה המשלחת במחלקת הילדים בראשותו של הפרופ' חיים ביבי, מומחה בעל שם עולמי שהציג את התנאים הנדרשים מול היכולות המוכחות בעבודת צוות רופאי ואחיות המחלקה.

"המסירות וההקרבה, יחד עם המקצועיות המעולה הם המביאים את ההצלחות ומאפשרים לתת מזור ותרופה לילדי ישראל", אמר הרב שינברגר בהתפעלות.

משם המשיך האורח למחלקת אורטופדיה ובפגישה עם הד"ר רונן דבי, מנהל המחלקה הבחין ביכולות המרשימות יחד עם העבודה הדיקנית והמעולה, הידועה בקרב כל אנשי המקצוע, שעה שהצוות המוביל במחלקה עושה לילות כימים להוציא מתחת ידו דבר נאה ומתוקן, ולהשיב את יכולת התנועה וההנעה לכל אחד ואחד.

 הרב שינברגר ציין את רגישותו של צוות בית החולים הנותן מענה ותשובה לכל פונה ולכל בעיה רפואית תוך התייעצות ומשוב פנימי בין אנשי הצוות. ובסיור הוצגה מגמת ההתרחבות האופפת את בית החולים המעניק שירותי רפואה מתקדמים למאות אלפי בתי אב בערים אשקלון, קרית גת, והסביבה.

בסיום הסיור הודה הרב שינברגר למארחיו והחל לרתום את קשריו הענפים בעולם הרפואה והפילנתרופיה לטובת בית החולים ולשם הרחבת המחלקות והוספת טכנולוגיות עתידניות לבית החולים.

הדפסשלח לחבר
עבור לתוכן העמוד